Zapraszamy na szkolenie z zakresu doboru, montażu i obsługi systemu rekuperacji Danfoss Air. Uwaga - Promocja 1000 na Danfoss Air!

Szkolenie z rekuperacji Danfoss Air: 28 października
Danfoss Air
Szkolenie przeznaczone jest dla instalatorów, monterów, architektów, projektantów, wszystkich zainteresowanych doborem, montażem, projektowaniem i obsługą systemu rekuperacji Danfoss Air.

Rezerwacje i terminy szkoleń można ustalać z regionalnymi przedstawicielami sprzedaży lub wysłać zgłoszenie na szkolenie poprzez formularz, na jeden z terminów szkoleń organizowanych w Centrum Szkoleniowym w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

Najbliższy termin: 28.10.2011 r.

Program szkolenia:

Część I: Opis systemu rekuperacji Danfoss Air, przegląd urządzeń i akcesoriów, przegląd funkcji sterownika system kanałów Air Flex, nagrzewnice dodatkowe.
Część II: Zajęcia praktyczne – uruchomienie systemu Danfoss Air, równoważenie strumieni powietrza, sterowanie urządzeniem Danfoss Air za pomocą sterownika bezprzewodowego i komputera PC.
Część III: Jak nabyć system, z kim konsultować instalację.

UWAGA - promocja: Podczas szkolenia uczestnicy otrzymują kupony o wartości 1000 zł na centralę rekuperacyjną Danfoss Air!

>>Formularz zgłoszeniowy

>>Dojazd do biura firmy

>>O rekuperacji Danfoss Air

Promocja 1000 na Danfoss Air!


Wybierając Danfoss Air zyskujesz:
- niezawodny i prosty system rekuperacji,
- bezpłatne szkolenie z systemu Danfoss Air,
- 1000 zł.

Warunki promocji:
1. Rabat jest możliwy po otrzymaniu kuponu, który dajemy uczestnikom bezpłatnego szkolenia z systemu rekuperacji Danfoss Air.

2. Kupon uprawnia do uzyskania jednorazowej zniżki w wysokości 1000 pln netto od ceny katalogowej netto, przy zakupie pierwszej centrali rekuperacyjnej Danfoss Air u dowolnego dystrybutora.
Zniżka jest niezależna od warunków handlowych, które posiada instalator u dystrybutora.

3. Promocją objęte są numery katalogowe central rekuperacyjnych Danfoss Air:
089F0231 – Centrala Danfoss a2
089F0232 – Centrala Danfoss a3
089F0233 – Centrala Danfoss w1
089F0234 – Centrala Danfoss w2

4. Realizacja zamówienia:
W celu uzyskania zniżki należy przedstawić kupon u dystrybutora Danfoss, który następnie musi dołączyć kupon lub jego kopię do zamówienia złożonego drogą elektroniczną lub faksem w Danfoss Sp. z o.o.

5. Kupon może zostać wykorzystany tylko raz.

6. Okres trwania promocji: 1 lipca 2011 r. - 31 grudnia 2011 r.

[attach=attach1]>>Regulamin promocji[/attach]


Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.