Data rozpoczęcia
2011-09-28
Data zakończenia
2011-09-28
Miejsce
Łódź

Swegon Air AcademyOrganizowane od kilku lat Swegon Air Academy to forum wymiany wiedzy i doświadczeń w szeroko pojętej dziedzinie wentylacji i klimatyzacji oraz w zagadnieniach pochodnych, związanych z kształtowaniem klimatu wewnętrznego. Seminaria Swegon Air Academy, organizowane na bazie własnych doświadczeń Swegon i przy współudziale uznanych przedstawicieli organizacji naukowych i uniwersytetów, poruszają tematykę istotnych i ciekawych kwestii dotyczących wentylacji i klimatyzacji, szczególnie w aspekcie ograniczenia zużycia energii.

Ambicją Swegon jest stworzenie neutralnej i obiektywnej płaszczyzny, której głównymi animatorami będą ludzie związani z działalnością naukowo-badawczą. Doświadczenia praktyczne i wyniki badań uniwersyteckich będą przekazywane na seminariach, w artykułach prasowych i literaturze technicznej.

Seminaria przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy interesując się tymi problemami chcą jedynie poszerzyć swoją wiedzę.

Tegoroczna edycja Swegon Air Academy odbędzie się w pięciu miastach Polski:

20.09.2011 – Poznań, IBB Andersia Hotel
21.09.2011 – Wrocław, Hotel Scandic
27.09.2011 – Kraków, Hotel BEST WESTERN Premier
28.09.2011 – Łódź, Centrum konferencyjne SYNERGIA
29.09.2011 – Warszawa, Hotel Gromada Lotnisko


Na spotkania Swegon zaprasza głównie profesjonalistów z branży budowlanej (wentylacji i klimatyzacji), w tym projektantów, architektów, naukowców, przedstawicieli firm wykonawczych i deweloperów, ale także przedsiębiorców, którzy chcieliby się dowiedzieć, jaki wpływ na efektywność pracy ma jakość powietrza wewnętrznego.

Tematem tegorocznych seminariów są „Rozwiązania klimatyzacji w budownictwie ekologicznym”.

Więcej o Swegon Air Academy i jej działalności na angielskojęzycznej stronie www.swegon.com

Źródło: Swegon Sp. z o.o.