Data rozpoczęcia
2011-02-23
Data zakończenia
2011-02-23
Miejsce
Wieruchów

Galanz
W odpowiedzi na liczne prośby otrzymywane od Klientów Centrum Klima zdecydowało się poszerzyć swoją ofertę szkoleń o serwis urządzeń klimatyzacyjnych. Pierwsze tego typu szkolenie odbędzie się 23 lutego br., a w programie znajdą się takie zagadnienia jak budowa urządzeń, serwisowanie czy materiały serwisowe.

Centrum Klima już od wielu lat organizuje dwa rodzaje szkoleń, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród instalatorów, dystrybutorów i projektantów. Z jednej strony są to szkolenia modułowe, mające na celu zapoznanie Klientów z produkcją własną oraz innych firm dystrybuowanych przez Centrum Klima. Z kolei w trakcie drugiego szkolenia użytkownicy zdobywają wiedzę niezbędną do wykonania samodzielnego montażu klimatyzatora. Serwis klimatyzatorów jest więc uzupełnieniem już dostępnej oferty.

Nowe szkolenie podobnie jak te już organizowane będzie całodzienne i przeprowadzone zostanie pod okiem doświadczonego instalatora w siedzibie firmy Centrum Klima – w Wieruchowie. Zapisywać się można już dziś wypełniając formularz dostępny na stronie www.centrumklima.pl w zakładce Szkolenia, a następnie - Serwis klimatyzatorów lub klikając na poniższy link:
http://www.centrumklima.pl/pl,szkolenia,serwis-klimatyzatorow.html
Tam też można znaleźć wszystkie niezbędne informacje – w tym program szkolenia i wskazówki jak dokonać opłaty. Cena szkolenia to 430 zł brutto dla pierwszej osoby z danej firmy, 270 zł brutto dla każdej kolejnej.

Centrum Klima S.A. (www.centrumklima.pl) jest wiodącym w Polsce oraz liczącym się w Europie producentem i dystrybutorem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Działalność produkcyjna Spółki koncentruje się na wytwarzaniu na dużą skalę kanałów okrągłych (rur Spiro), kształtek, tłumików, przewodów elastycznych S-Flex etc. Firma jest również dystrybutorem central wentylacyjnych Vental System oraz klimatyzatorów Mistral i Galanz. Centrum Klima posiada jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Siedziba firmy mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowo-produkcyjno-magazynowym w podwarszawskim Wieruchowie. Partnerami handlowymi Centrum Klima są przedsiębiorstwa i klienci indywidualni z kraju, jak i kontrahenci z ponad 20 państw. Od 6 stycznia 2009 akcje Centrum Klima S.A. są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.Źródło: Centrum Klima S.A.