Data rozpoczęcia
2010-06-17
Data zakończenia
2010-06-18
Miejsce
Grodzisk Mazowiecki

Szkolenie produktowe z zakresu Komponentów Automatyki Przemysłowej Danfoss, które rozpoczyna się 17 czerwca o godzinie 19:00 i kończy z dniem 18 czerwca około godziny 16:00. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Danfoss Sp. z o.o., ul.Chrzanowska 5 w Grodzisku Mazowieckim. Podczas szkolenia będą Państwo mieli okazję zapoznać się z podstawową wiedzą techniczną dotyczącą produktów wchodzących w skład Komponentów Automatyki Przemysłowej:

· Zawory elektromagnetyczne
· Zawory termostatyczne
· Zawory do wysokich ciśnień
· Zawory sterowane pneumatycznie
· Przetworniki ciśnienia
· Czujniki i przetworniki temperatury
· Presostaty i termostaty
· Aparatura Łączeniowa NN (styczniki, przekaźniki termiczne, wył. silnikowe, softstarty)

Szkolenie ma charakter podstawowy i kierowane jest głównie do osób, których wiedza na temat produktów Komponentów Automatyki Przemysłowej jest niewielka lub chcą odświeżyć informacje o ofercie Danfoss.
Szczególnie zapraszam wszystkie osoby, które od niedawna zajmują się sprzedażą ww. produktów, oczywiście mile widziane będą także osoby, których doświadczenie i znajomość produktów Danfoss jest większa, osoby te będą miały możliwość przypomnienia sobie od podstaw pełnej naszej oferty oraz uzupełnić wiedzę o nowościach. W przypadku zainteresowania szkoleniem proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie zapytania w formie wiadomości elektronicznej.

Kontakt:
Tel. (22) 755 06 82
E-mail: automatyka@danfoss.com

Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.