Blisko 30 projektantów wzięło udział w szkoleniu firm Centrum Klima i Samsung, które odbyło się 1 czerwca 2011 r. w Wieruchowie pod Warszawą. Szkolenie dotyczyło najnowszych rozwiązań w rekuperacji i klimatyzacji, a powodem jego zorganizowania był fakt, że Centrum Klima zostało głównym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych marki Samsung.

Szkolenie dla projektantów w Centrum Klima S.A.
W programie znalazły się między innymi takie zagadnienia jak najnowsze rozwiązania w rekuperacji i ich zastosowanie na przykładzie brytyjskich central Vent-Axia czy prezentacja programu DVM Pro Samsung, pozwalającego na szybki dobór urządzeń oraz tworzenie dokumentacji projektowej. Poruszono też temat najnowszych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji powierzchni biurowych i komercyjnych.

Wśród uczestników szkolenia wylosowano cenne nagrody, m.in. ramkę cyfrową oraz program DVM. Były też nagrody pocieszenia. Uczestnicy otrzymali również certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Instalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie SamsungInstalatorzy Centrum Klima S.A. przeszkoleni w firmie Samsung

Centrum Klima (www.centrumklima.pl) jest wiodącym w Polsce oraz liczącym się w Europie producentem i dystrybutorem systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma działa na rynku od 1995 roku. Centrum Klima od maja 2008 roku jest spółką publiczną. Jest to pierwsza firma z branży wentylacyjnej notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz jeden z nielicznych przedstawicieli tego segmentu posiadający status spółki publicznej na rynkach europejskich.
Źródło: Centrum Klima S.A.