J&J Szkolenia – Grupa Szkoleniowo Doradcza w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni zaprasza na szkolenia skierowane do kadry zarządzającej oraz wszystkich pracowników firm i instytucji z branży HVACR. Oferujemy indywidualne programy szkoleń rozwojowych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań zarówno pojedynczych firm jak i grup przedstawicieli z różnych zakładów pracy. Użytkownicy wortalu www.wentylacja.com.pl oraz członkowie Krajowego Forum Chłodnictwa mogą korzystać z preferencyjnych warunków ofertowych naszych szkoleń. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (ZZL) oraz Rozwój Zasobów Ludzkich (RZL) to obszary, w których działania szkoleniowe pełnią nieodzowną rolę w rozwoju firm na konkurencyjnym rynku usług w branży HVACR. Rozwój zawodowy pracowników to nie tylko wiedza i umiejętności merytoryczne dotyczące wykonywanej pracy. Każdy pracownik, kierownik czy też właściciel lub przedstawiciel zarządu firmy w ramach pełnionych obowiązków zawodowych kontaktuje się z innymi ludźmi. Rozwój zawodowy to także podnoszenie wiedzy i umiejętności w aspekcie nowoczesnych metod zarządzania grupą czy zespołem ludzi. To również poprawna komunikacja interpersonalna w ramach obsługi klienta czy też procesu sprzedaży oferowanych usług i/lub produktów oraz współpraca zespołowa w firmie czy w zakładzie pracy. Umiejętności negocjacyjne potrzebne są w zasadzie na każdym szczeblu zarządzania firmą oraz w bezpośrednich kontaktach z klientami czy z przedstawicielami innych firm i urzędów. Aby sprostać tym i innym wyzwaniom proponujemy program szkoleń zawodowych w następujących tematach: Zapraszamy do zapoznania się z szczegółową ofertą naszych szkoleń: