Szkolenia z zakresu doboru, montażu i obsługi pomp ciepła dla firm wykonawczych - Partnerów Danfoss.

Szkolenia z pomp ciepła Danfoss
Szkolenia podstawowe

Szkolenia dla Partnerów Danfoss - firm wykonawczych
Szkolenia podstawowe z zakresu doboru, montażu i obsługi pomp ciepła.
Szkolenie podstawowe przeznaczone jest dla instalatorów, monterów, architektów, projektantów, wszystkich zainteresowanych doborem, montażem i/lub projektowaniem instalacji z wykorzystaniem pomp ciepła.
Fragmenty szkolenia można obejrzeć na stronie www: Filmy szkoleniowe

Rezerwacje i terminy szkoleń można ustalać z regionalnymi przedstawicielami sprzedaży lub wysłać zgłoszenie na szkolenie poprzez formularz, na jeden z terminów szkoleń organizowanych w Centrum Szkoleniowym Pomp Ciepła przy Fabryce Pomp Ciepła w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

Proponowane najbliższe terminy w 2012 roku: 4 lipiec, 3 październik.


Szkolenia serwisowe


Pełne szkolenie serwisowe
2 - dniowe szkolenia serwisowe. Szkolenia odbywają się w Grodzisku Mazowieckim w Centrum Szkoleniowym Pomp Ciepła przy Fabryce Pomp Ciepła w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

Warunkiem uczestnictwa w pełnym szkoleniu serwisowym jest:
- ukończone szkolenie podstawowe,
- dokonanie przedpłaty na podstawie informacji w emailu potwierdzającym rejestrację.

Proponowane najbliższe terminy 2012 roku: 19-20 czerwiec, 10-11 lipiec, 18-19 sierpień, 9-10 październik, 6-7 listopad, 11-12 grudzień.
Opłata: 200 zł + 23% VAT.

Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia, na każdy z terminów ilość miejsc jest ograniczona. W celu rezerwacji miejsc prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz nie później niż 2 tygodnie przed terminem. Następnie, po otrzymaniu potwierdzenia prosimy dokonać płatności na podane w nim konto, lecz nie później niż tydzień przed terminem szkolenia. Faktury będą do odebrania podczas szkolenia lub wysłane pocztą.

Jednodniowe szkolenie serwisowe
1 - dniowe szkolenia serwisowe, przeznaczone dla osób, które przeszły pełne szkolenie serwisowe. Szkolenie daje możliwość przedłużenia na kolejne dwa lata karty serwisowej i certyfikatu, a przede wszystkim aktualizacji swoich informacji o najnowszych rozwiązaniach, trendach w rozwiązaniach pomp ciepła. Szkolenia odbywają się w Grodzisku Mazowieckim w Centrum Szkoleniowym Pomp Ciepła przy Fabryce Pomp Ciepła w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

Warunkiem uczestnictwa w jednodniowym szkoleniu serwisowym jest:
- ukończone szkolenie podstawowe, pełne szkolenie serwisowe,
- status autoryzowanego partnera pomp ciepła (podpisana umowa z Danfoss Sp. z o.o.),
- dokonanie przedpłaty na podstawie otrzymanej faktury pro-forma.

Proponowane najbliższe terminy 2012 roku: 28 listopada.
Opłata: 100 zł netto

W celu rezerwacji miejsc prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz nie później niż 2 tygodnie przed terminem. Następnie, po otrzymaniu potwierdzenia prosimy dokonać płatności na podane w nim konto, lecz nie później niż tydzień przed terminem szkolenia. Faktury będą do odebrania podczas szkolenia lub wysłane pocztą.

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY <<Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.