Firma Danfoss zaprasza na szkolenia z zakresu doboru, montażu i obsługi pomp ciepła.

Szkolenia dla Partnerów Danfoss - firm wykonawczych
Szkolenia dla Partnerów Danfoss - firm wykonawczych

Szkolenia podstawowe


Zapraszamy na szkolenia podstawowe z zakresu doboru, montażu i obsługi pomp ciepła.
Szkolenie podstawowe przeznaczone jest dla instalatorów, monterów, architektów, projektantów, wszystkich zainteresowanych doborem, montażem i/lub projektowaniem instalacji z wykorzystaniem pomp ciepła.

Rezerwacje i terminy szkoleń można ustalać z regionalnymi przedstawicielami sprzedaży lub wysłać zgłoszenie na szkolenie poprzez formularz, na jeden z terminów szkoleń organizowanych w Centrum Szkoleniowym Pomp Ciepła przy Fabryce Pomp Ciepła w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

Proponowane najbliższe terminy w 2011 roku: 6 kwietnia.


Szkolenia serwisowe


Pełne szkolenie serwisowe
Zapraszamy na 2 - dniowe szkolenia serwisowe. Szkolenia odbywają sie w Grodzisku Mazowieckim w Centrum Szkoleniowym Pomp Ciepła przy Fabryce Pomp Ciepła w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

Warunkiem uczestnictwa w pełnym szkoleniu serwisowym jest:
- ukończone szkolenie podstawowe
- status autoryzowanego partnera pomp ciepła (podpisana umowa z Danfoss Sp. z o.o.)
- dokonanie przedpłaty na podstawie otrzymanej faktury pro-forma

Proponowane najbliższe terminy 2011 roku: 10-11 maja.
Opłata 200 zł netto

Ze względu na warsztatowy chararakter szkolenia, na każdy z terminów ilość miejsc jest ograniczona. W celu rezerwacji miejsc prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz nie później niż 2 tygodnie przed terminem.Następnie, po otrzymaniu potwierdzenia prosimy dokonać płatności na podane w nim konto, lecz nie później niż tydzień przed terminem szkolenia. Faktury będą do odebrania podczas szkolenia lub wysłane pocztą.

Jednodniowe szkolenie serwisowe
Zapraszamy na 1 - dniowe szkolenia serwisowe, przeznaczone dla osób, które przeszły pełne szkolenie serwisowe. Szkolenie daje możliwość przedłużenia na kolejne dwa lata karty serwisowej i certyfikatu, a przede wszystkim aktualizacji swoich informacji o najnowszych rozwiązaniach, trendach w rozwiązaniach pomp ciepła. Szkolenia odbywają sie w Grodzisku Mazowieckim w Centrum Szkoleniowym Pomp Ciepła przy Fabryce Pomp Ciepła w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim.

Warunkiem uczestnictwa w jednodniowym szkoleniu serwisowym jest:
- ukończone szkolenie podstawowe, pełne szkolenie serwisowe
- status autoryzowanego partnera pomp ciepła (podpisana umowa z Danfoss Sp. z o.o.)
- dokonanie przedpłaty na podstawie otrzymanej faktury pro-forma

Proponowane najbliższe terminy 2011 roku: 13 maja.
Opłata 100 zł netto

W celu rezerwacji miejsc prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez formularz nie później niż 2 tygodnie przed terminem. Następnie, po otrzymaniu potwierdzenia prosimy dokonać płatności na podane w nim konto, lecz nie później niż tydzień przed terminem szkolenia. Faktury będą do odebrania podczas szkolenia lub wysłane pocztą.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.