Firma AIRECO zaprasza projektantów i instalatorów w styczniu 2008 r. na cykl spotkań pod wspólnym tytułem "Klimatyzacja nowej generacji w projektach branżowych". Spotkania odbędą się kolejno w Gdyni (10 stycznia), Olsztynie (15 stycznia), Bydgoszczy (17 stycznia), Poznaniu (17 stycznia) i Szczecinie (30 stycznia).Firma AIRECO Sp. z o.o., wyłączny importer urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric w Polsce, zaprasza na sympozjum szkoleniowe na temat KLIMATYZACJA NOWEJ GENERACJI W PROJEKTACH BRANŻOWYCH:
15.01.2008 r. do Hotelu Warmińskiego w Olsztynie >>więcej
17.01.2008 r. do Hotelu City w Bydgoszczy >>więcej
17.01.2008 r. do Hotelu Sheraton w Poznaniu >>więcej
30.01.2008 r. do Hotelu Atrium w Szczecinie >>więcej
10 stycznia br. odbyło się podobne spotkanie w Hotelu Nadmorskim w Gdyni. Zgromadziło ono kilkudziesięciu projektantów i przedstawicieli firm z regionu pomorskiego
W trakcie kolejnych spotkań omówione zostaną następujące tematy:
• przegląd urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric,
• najnowsze osiągnięcia w systemie VRF CITY MULTI Mitsubishi Electric - prezentacja programu komputerowego do doboru systemu,
• REPLACE MULTI - pierwszy na świecie system klimatyzacyjny umożliwiający wymianę urządzeń R22 na urządzenia R407c i R410a bez wymiany instalacji.
Uczestnictwo w sympozjach jest bezpłatne. Szczegółowe programy szkoleń znajdują się pod wyżej zamieszczonymi linkami ("więcej").
Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w sympozjach.
Aireco Sp. z o.o www.aireco.pl

(Ogłoszenie sponsorowane)