Firma elta Polska przedstawia nową pozycję w swojej ofercie. Szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK to jedno z ciekawszych rozwiązań wśród urządzeń klimatyzacyjnych dostępnych na rynku. Urządzenie będzie można obejrzeć na targach Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2008.


Informacja prasowa - Warszawa, 05.03.2008 r.
Firma elta Polska poszerza swoją ofertę urządzeń klimatyzacyjnych. Podczas zbliżających się targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, które odbędą się 18 i 19 marca w Warszawie, zaprezentuje szafę klimatyzacyjną elta EK-48SHSK – jedno z ciekawszych rozwiązań rynkowych. Szafa do sprzedaży trafi ono pod koniec kwietnia 2008 roku. Jednym z najważniejszych elementów charakteryzujących urządzenie jest jego duża wydajność chłodnicza sięgająca 14 kW oraz grzewcza ponad 15 kW. Ilość wymienianego powietrza kształtuje się na poziomie ok. 2000 m²/h. Wyniki te są porównywalne z możliwościami np. największych standardowych urządzeń typu multisplit dostępnych na rynku.

Fot. 1 Szafa klimatyzacyjna EK-48SHSK
Dzięki bardzo dalekiemu zasięgowi strumienia powietrza szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK jest przeznaczona do dużych pomieszczeń o powierzchni rzędu 100-120 m². Wysoka jakość wykonania, estetyka oraz cicha praca sprawiają, że jest to rozwiązanie uniwersalne, jeśli chodzi o miejsca zastosowania. Doskonale sprawdzi się jako urządzenie chłodzące np. w salach weselnych, jak również jako produkt zapewniający komfort termiczny w salach konferencyjnych. Ponadto szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK stanowi alternatywę dla klimatyzatorów montowanych w małych serwerowniach. Dodatkową jej zaletą jest prosta instalacja. Przebiega ona dokładnie tak samo jak w przypadku urządzeń typu split i multisplit. Zaledwie jeden zewnętrzny agregat skraplający zapewnia łatwość montażu oraz obniża jego koszty.
Urządzenie posiada dwuletnią gwarancję producenta i jest dostępne u przedstawicieli handlowych elta Polska oraz w firmowym sklepie internetowym.
Informacje o firmie:

elta Polska Sp. z o.o.
jest dystrybutorem oraz importerem urządzeń audio i video, sprzętu gospodarstwa domowego, multimediów, urządzeń klimatyzacyjnych oraz nawigacji samochodowej. W Polsce firma obecna jest od ponad 10 lat. W tym czasie stała się uznanym partnerem handlowym ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, wysoką jakość, nowoczesne i nowatorskie technologie, a także konsekwentną orientację na klienta i solidny serwis.
elta Polska Sp. z o.o. jest oddziałem elta GmbH, firmy obecnej w 30 krajach na całym świecie, która
w swojej ofercie posiada ponad 400 produktów. Są to urządzenia z branży audio/video, AGD, multimediów i klimatyzacji. W ciągu roku elta GmbH importuje ok. 7 mln urządzeń o łącznej wartości ponad 100 mln euro.