Systemy wentylacyjne składane i rozwieralne G.U DUCO.

Systemy wentylacyjne G.U DUCO
Systemy wentylacyjne G.U-DUCO zaprojektowano w ten sposób, by można je było docinać na wymiar.

Wypływ powietrza z nawiewnika odbywa się bez przeciągów, na całej długości wywietrznika. Urządzenie gwarantuje doskonałą izolację cieplną oraz wysoki poziom szczelności fug i zabezpieczenia przed opadami, a także jest pewną ochroną przed insektami.

Systemy wentylacyjne G.U-DUCO występują w kolorze białym, jednak opcjonalnie dostępne są w kolorystyce niestandardowej RAL, aby optymalnie dopasować się do koloru fasad i wnętrz (inny kolor może być na stronie zewnętrznej, a inny wewnętrznej nawiewnika).

Montaż systemu jest prosty. Można zabudować go poziomo lub pionowo we wrębie szyby. Można też zastosować system G.U-DUCO w oknach wykonanych z drewna, PCV lub aluminium.

Komentarze

  • kolory

    Uwazam ze systemy DUCO sa bardzo dobrym rozwiazaniem na wetylacje calego Mieszkania.COprawda juz sa ruzne kolory RAL,tego produktu.Nie tylko biale,oraz nie tylko Bikolory czyli na zewnotrz np kremowy ral 9001 oraz w wewnatrz podobny do szarego niebieskiego7016.jEST NA TEN CZAS BARDZO DUZY WYBOR.Na tym zdjeciu sa pokazane dwa modele.pierwszy z przodu to jeszcze na topie ducosmart.drugi z tylu to juz przestazaly model ducoflet,weszy juz nowe modele tego rostera.pozdrawiam i polecam wszystkim jesto bardzo wygodne i praktyczne,