SPS KLIMA Sp. z o.o. dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych firmy Sanyo w Polsce informuje, iż w dniu 01.09.2009 zawarł Porozumienie o Współpracy z firmą GASPOL S.A. w zakresie promocji oraz sprzedaży systemów klimatyzacji firmy Sanyo – GHP zasilanych gazem płynnym.


Na mocy w/w Porozumienia Gaspol będzie promował na polskim rynku innowacyjne i ekologiczne rozwiązanie energetyczne – urządzenia wentylacyjno-klimatyzacyjne GHP (Gazowe Pompy Ciepła) marki Sanyo, które mogą być zasilane także gazem płynnym. To innowacyjne rozwiązanie powszechnie stosowane jest dziś m.in. na rynku japońskim i w zachodniej Europie, a teraz dostępne jest także w Polsce.
Więceej o Gazowych Pompach Ciepła Sanyo: www.klimatyzacja.sanyo.plGaspol SA
jest jednym z największych dystrybutorów gazu płynnego w Polsce, działającym na rynku gazu w 3 segmentach: gaz w zbiornikach (luz), gaz w butlach i autogaz. Jest częścią holenderskiej spółki SHVGas – światowego lidera na rynku LPG (Liquefied Petroleum Gas). Na polskim rynku firma działa od 1991 roku. Obecnie zatrudnia ponad 400 pracowników,
a dodatkowo korzysta z usług szeregu firm, z którymi na stałe współpracuje m.in. przy napełnianiu i transporcie butli. Firma posiada 2 terminale przeładunkowe – morski i kolejowy – oraz 7 rozlewni gazu płynnego. Dysponuje przeszło 20 000 punktami sprzedaży na terenie całego kraju.


SPS KLIMA Sp. z o.o. jest jedną z największych firm dystrybucyjnych systemów klimatyzacji. SPS KLIMA jest autoryzowanym przedstawicielem SANYO w Polsce. Oferuje kompleksową obsługę, dostawę, montaż i serwis oferowanych urządzeń.