Systemair przestawia nową serię wentylatorów dachowych Sileo. To zupełnie nowa generacja nowoczesnych wentylatorów dachowych Systemair. Przy ich projektowaniu i produkcji specjaliści Systemair kierowali się przede wszystkim zasadą tworzenia ekonomicznych urządzeń łączących walory cenowe z optymalną wydajnością oraz niskim poziomem hałasu.

Systemair: Wentylatory dachowe Sileo
Wentylatory DVS/DHS/DVSI Sileo dostępne są w rozmiarach od 400 do 630. Znajdują zastosowanie w średniociśniowych aplikacjach wymagających dużych wydatków powietrza przy jednoczesnym niskim poziomie hałasu.
Typoszereg Sileo posiada przestrzennie wyprofilowane koło wirnikowe z łopatkami wygiętymi do tyłu, które jest jednocześnie wirującą częścią silnika z wirującą obudową. Silniki elektryczne w wentylatorach Sileo są w pełni regulowane napięciowo. Regulacja po przez zmianę częstotliwości możliwa jest tylko falownikiem z filtrem sinus.
Silniki wentylatorów Sileo są zawieszone do obudowy na specjalnych amortyzatorach antywibracyjnych.

DVS/DHS/DVSI sileo
Cechy wentykatorów serii Sileo:
• Dostępne od wielkości 400 do 630
• Wysoka sprawność
• Regulowana wydajność
• Zabezpieczenie termiczne
• Doskonałe własności akustyczne
• Szeroki wybór akcesoriów
• Bezobsługowy i niezawodny

Dla ochrony silnika przed przegrzaniem, wentylatory typoszeregu Sileo są wyposażone w styki termiczne (TK) wyprowadzone na listwę przyłączeniową wentylatora. Styki termokontaktu (TK) muszę być podłączone do odpowiedniego układu zabezpieczającego. Dla silników 1-fazowych S-ET10, dla 3- fazowych układ STDT16. Obudowa wentylatorów DVS/DHS/DVSI Sileo jest wykonana z aluminium odpornego na wodę morską. Stopa wentylatora wykonana jest z galwanizowanej na gorąco blachy stalowej.
Koło wirnikowe wentylatorów Sileo wykonane są z wysokiej jakości materiałów kompozytowych z łopatkami wyprofilowanymi w technologii 3D.

>>Strona produktu

Sileo Systemair


Źródło: Systemair S.A.