Produkt Firmy BARTOSZ uhonorowany tytułem Złotego Instalatora 2010.

System Wentylacji Mieszkań in-VENA nagrodzony Złotym Instalatorem 2010
Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji oraz redakcja Polskiego Instalatora zdecydowały o przyznaniu firmie Bartosz Złotego Instalatora dla Najlepszych za rok 2010 w kategorii "Opracowanie i wdrożenie polskiego, nowoczesnego rozwiązania technicznego". Uroczystość wręczenia odlewanych w brązie statuetek i okolicznościowych dyplomów odbyła się 27 maja br. w Warszawie w czasie Wiosennej Gali Instalatorów.

System Wentylacji Mieszkań in-VENA nagrodzony Złotym Instalatorem 2010

Celem prestiżowego konkursu Złoty Instalator dla Najlepszych jest rozpropagowanie wiedzy o tych, którzy mają osiągnięcia w pracy swoich firm.

ZŁOTY INSTALATOR jest nagrodą honorową. Organizatorami konkursu są Instalator Polski sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Polski Instalator” oraz Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji. W ciągu roku odbywają się dwie edycje konkursu o ZŁOTEGO INSTALATORA:
- edycja wrześniowa z uroczystym wręczeniem statuetek podczas Kongresów INSTALEXPO;
- edycja wiosenna, której wyniki ogłaszane są podczas Wiosennej Gali Instalatorów.
We wrześniu nagradzane są wyroby, opracowania technologiczne i konstrukcyjne charakteryzuje się wysokimi walorami technicznymi, użytkowymi i estetycznymi, walorami ekologicznymi, nowoczesnością i niezawodnością w działaniu. W odróżnieniu od edycji wrześniowej, w wiosennym konkursie nagradzane są firmy za różnorodne formy działalności m.in. za organizację handlu, kształcenia specjalistów branżowych czy wzorowe wykonanie instalacji. Zwycięzcom Konkursu wręczana jest statuetka odlewana w brązie autorstwa prof. Bohdana Chmielewskiego wraz z okolicznościowym dyplomem. Liczba przyznawanych statuetek pozostaje do decyzji Komisji Konkursowej. Laureaci konkursu mają bezterminowe prawo do wykorzystania w celu reklamy, promocji oraz prowadzenia korespondencji wizerunku statuetki i tytułu „Laureat Konkursu Złotego Instalatora”, a w przypadku wyróżnień zdjęcia dyplomu z napisem „Wyróżniony w Konkursie o Złotego Instalatora”.Źródło: Firma BARTOSZ Sp.J.