System Hep2O nowej generacji przeznaczony jest do instalacji ciepłej i zimnej wody oraz do instalacji centralnego ogrzewania. Jest to najbardziej zaawansowany technicznie, profesjonalny system rur łączonych na wcisk wraz z szeroką gamą złączek w kolorze białym. System Hep2O nowej generacji dostępny jest w rozmiarach 10, 15, 22 i 28mm.

System Hep2O nowej generacji
Nowe złączki teraz jeszcze bardziej doskonałe
Złączki w systemie Hep2O nowej generacji są białe, węższe i mają bardziej opływową konstrukcję Dzięki temu instalacje są bardziej estetyczne i akceptowane w zastosowaniach natynkowych.

Złączki umożliwiają połączenia nie tylko z rurą Hep2O, ale także z rurami miedzianymi.
Natomiast łączenie na wcisk oznacza brak konieczności zastosowania otwartego ognia, co ogranicza ryzyko.

Ta sama rura teraz w kolorze białym
W skład systemu wchodzą rury polibutylenowe w prostych odcinkach lub zwojach typu Standard (do instalacji cieplej i zimnej wody) lub Barier (do instalacji grzewczych). Rury proste są tak samo elastyczne jak rury w zwojach, których unikalną cechą jest ich doskonała zdolność do zachowywania prostoliniowości po rozwinięciu.
Elastyczna rura ułatwi Ci omijanie przeszkód, co w rezultacie zmniejszy ilość połączeń. Dzięki temu oszczędzisz czas, a koszt instalacji będzie niższy.

Łatwiejsze kupowanie dzięki różnym kolorom opakowań
Oferowane rury i złączki sprzedawane są w opakowaniach z kodami barwnymi, co w znaczny sposób ułatwia identyfikację produktu.
10mm – kolor zielony 15mm – kolor niebieski 22mm – kolor fioletowy 28mm – kolor pomarańczowy


Wyjątkowe korzyści ze stosowania Hep2O nowej generacji
Szybko i niezwykle łatwo zdemontujesz połączenie - nowy klucz do demontażu HepKeyTM, umożliwia demontaż szybciej, łatwiej i bezpieczniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Kolory kluczy do demontażu odpowiadają kodom barwnym z opakowań złączek. Dzięki rewolucyjnej technologii rozpoznania połączenia In4SureTMbędziesz pewien, że wykonane połączenie jest poprawne. Wystarczy włożyć rurę do złączki i obrócić ją. Jeśli rura jest wsunięta do końca, poczujesz „ocieranie” wywołane przez wyprofilowaną końcówkę tulei usztywniającej rurę stykającą się z zakończonym wypustkami gniazdem wewnątrz złączki.

Nowa tuleja wspomagająca – Smart SleeveTM sprawia, że łączenie rur wymaga teraz użycia mniejszej siły.

Najdłuższa gwarancja w branży
System Hep2O nowej generacji jest nie tylko szybszy i łatwiejszy w użyciu, ale także daje gwarancję bezpieczeństwa. System jest skonstruowany tak, aby z łatwością spełniać wymogi nawet najostrzejszych norm branżowych.
Na system Hep2O nowej generacji udzielamy 50-letniej gwarancji na wady materiałowe. Jest to najlepsza gwarancja oferowana w branży.

System Hep2O nowej generacji posiadają brytyjski Certyfikat (Kitemark), zgodności z normą BS EN ISO 21003 i zgodność z normą PN EN ISO 21003

Źródło: ''