W dniach 25-31 października br. na zaproszenie firmy SPS KLIMA Sp. z o.o. wyróżnieni Dystrybutorzy klimatyzatorów McQuay w Polsce wzięli udział w Światowym Zjeździe Dealerów McQuay w Malezji.


Uczestnicy tygodniowego pobytu w Malezji wzięli udział w prezentacji najnowszych modeli McQuay, które znajdą się w ofercie McQuay w roku 2010 oraz zapoznali się z polityką koncernu na najbliższe lata.
Uczestnicy spotkania mieli przyjemność zwiedzić fabrykę koncernu, jedną z największych na świecie, z imponującą zdolnością produkcyjną 2,5 mln. urządzeń typu split rocznie!v
Największe zainteresowanie wszystkich partnerów McQuay wzbudził fakt, iż najnowsze modele McQuay pracujące w systemie inverterowym produkowane są wspólnie z firmą Daikin na terenie Malezji oraz w belgijskich fabrykach Daikina.
Po trzech dniach pobytu w fascynującej stolicy Kuala Lumpur uczestnicy wyprawy udali się do ośrodka SPA w miejscowości Port Dikson.
Kilka dni relaksu w luksusowym ośrodku w towarzystwie 200 dealerów z całego świata pozwoliło naszym partnerom na chwilę wypoczynku oraz odprężenia od problemów dnia codziennego.
Myślą przewodnią integracji przedstawicieli McQuay w świecie jest dalsza ekspansja marki na rynki światowe z wykorzystaniem technologii Daikina, jak również promocja systemów VRF McQuay.
Dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas.