Z dniem 01.01.2009 weszły w życie nowe przepisy regulujące kwestie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Nie obyło się bez kontrowersji, głosów krytycznych i propozycji zmian. Celem, który przyświeca nam przy organizowaniu konferencji „Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku: nowy obowiązek - nowe szanse?” jest przedstawienie zarówno aktualnej sytuacji prawnej w tym zakresie, jak i wpływu, który wprowadzone zmiany wywarły na działalność podmiotów gospodarczych.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-13.05.2009 w Warszawie. Jest to już drugie organizowane przez nas spotkanie na ten temat. Poprzednie odbyło się w czerwcu 2008 roku i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, zostało również bardzo dobrze ocenione przez gości.

Jesteśmy przekonani, że i tym razem wysoki merytoryczny poziom konferencji spełni oczekiwania uczestników. Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy najlepszych branżowych ekspertów, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i wskażą sposoby rozwiązania problemów i odpowiedzi na pytania, które zaprzątają Państwa w codziennej pracy, a także zarysują szerszy kontekst funkcjonowania nowych rozwiązań.Kluczowe tematy konferencji to:

Nowe regulacje prawne w zakresie wystawiania świadectw charakterystyki energetycznej
Świadectwo charakterystyki energetycznej – co to jest i czego dotyczy?
Procedura uzyskiwania świadectwa – optymalizacja działań
Świadectwa energetyczne a rynek nieruchomości
Termomodernizacja – przeprowadzanie i finansowanie

Już dziś bardzo serdecznie zapraszamy.

Więcej na www.movida.com.pl