Od 23 grudnia trwa przerwa w Swegon.

Swegon: przerwa świąteczna do 3 stycznia
Pięć fabryk grupy Swegon będzie mieć zasłużoną przerwę od Świąt Bożego Narodzenia.
Do zwykłego trybu przyjmowania zamówień, dostaw i wsparcia technicznego Swegon wraca 3 stycznia 2011 roku.

Fabryka Swegon w Kaarina zostanie otwarta nieco wcześniej - już 27 grudnia i zakład będzie pracować do ostatniego dnia roku 2010.



Swegon AB jest spółką grupy Latour produkującą i prowadzącą sprzedaż produktów oraz systemowych rozwiązań z zakresu wentylacji i klimatyzacji pomieszczeń. Swegon zatrudnia ponad 1,000 pracowników, a obrót koncernu wynosi 220 mln euro.
Główna siedziba Swegon znajduje się w Szwecji. Produkty koncernu sprzedawane są na całym świecie. Firma posiada oddziały w takich krajach jak m.in.: Finlandia, Norwegia, Dania, Niemcy, Belgia, Polska, Francja, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Austria, Czechy, Węgry, Holandia, Wielka Brytania, USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, a także dystrybutorów w większości krajów europejskich.
Zakłady produkcyjne, laboratoria badawczo-rozwojowe zlokalizowane są w czterech miejscach: Kvänum, Tomelilli, Arvice w Szwecji oraz w Kaarina w Finlandii.
System zarządzania jakością i środowiskiem Swegon AB posiada certyfikaty zgodności z normami: SS-EN ISO 9001 oraz ISO 14001.






Źródło: Swegon Sp. z o.o.