Jesienią 2010 roku oferta nawiewników Swegon wzbogaciła się o kolejne propozycje.

Swegon: Nowe nawiewniki
Pelican CE HF

Pelican CE HF
Pelican jest teraz dostępny w nowej wersji - Pelikan CE HF do montażu w instalacji wywiewnej. Konstrukcja nowego wywiewnika Pelican umożliwia obsługę wyższych przepływów powietrza, niż istniejący Pelican CE. Posiada on wszelkie cechy naszych nawiewników sufitowych, tj. „Quick Access”. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie internetowej.

SWIFT

SWIFT
SWIFT Ceiling, to nowy członek naszej kolekcji nawiewników sufitowych (Ceiling Collection). Nasz ostatni model SWIFT jest ekspertem w rozprowadzaniu powietrza na poziomie sufitu, nie powodując przeciągu i nadmiernego hałasu. Posiada takie same cechy, jak inne nawiewniki sufitowe Swegon, np. „Quick Access”, oraz jest dostarczany z lub bez skrzynki regulacyjno-pomiarowej ALSc. SWIFT montowany jest w suficie, zapewnia wysoką sprawność w porównaniu do konkurencyjnych produktów i może być również używany jako wywiewnik. Wygląd nowego nawiewnika odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu tego typu urządzeń i doskonale prezentuje się we wnętrzach nowoczesnych budynków. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie internetowej.

GRL

GRL
Popularny typoszereg kratek wentylacyjnych GRL został uzupełniony o nową serię kratek okrągłych do montażu bezpośrednio na kanałach Spiro o średnicach od 100 mm do 630 mm. Dzięki dużej wolnej powierzchni wypływu (91%) możliwe jest rozprowadzenie znacznych ilość powietrza, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego poziomu dźwięku. Konstrukcja kratki zapewnia bardzo prosty dostęp do systemu kanałowego, co ułatwia montaż i konserwację. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie internetowej.

Źródło: Swegon Sp. z o.o.