Suwaki wentylacyjne - praktyczne narzędzie reklamowe w języku polskim!


ZAMÓW polskie SUWAKI ze SWOIM LOGO!


Suwaki wentylacyjne są narzędziem wspomagającym pracę zwłaszcza projektantów i kierowników budów. Pomagają w szybkim określeniu, w biurze lub na budowie, bez użycia komputera, wymiarów oraz parametrów pracy kanałów wentylacyjnych. Ułatwiają też kontrolę pod względem poprawności doboru już istniejących kanałów. To małe, lekkie i proste narzędzie doceniło tysiące profesjonalistów! Wielu z nich odkrywa je na nowo, a wielu dopiero po nie sięgnie...
W dzisiejszych czasach to praktyczne i oszczędzające cenny czas narzędzie do obliczeń wentylacyjnych jest również nośnikiem reklamy - logo i adresu firmy.
Wentylacja.com.pl, jedyna w Polsce, wykonuje suwaki wentylacyjne, posiadając oryginalny szablon do ich produkcji w języku polskim.
Suwaki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa ze specjalnym rodzajem nadruku.
Suwaki wentylacyjne są rodzajem praktycznej reklamy. Można je sprezentować zaprzyjaźnionym projektantom, kierownikom, dołączać do korespondencji, rozdawać podczas spotkań targowych i szkoleniowych, używać na budowie, w biurze. Są doskonałym gadżetem podczas szkoleń, konferencji czy targów; elementem zachęcajacym do zakupu produktów w Państwa Firmie.
Zamówienia
Wyceny na wykonanie suwaków wentylacyjnych dokonujemy indywidualnie dla każdego Klienta. 200-300 sztuk to minimalna liczba przy jednorazowym zamówieniu. Cena jednostkowa wykonania suwaków wentylacyjnych zależna jest od ilości zamówionych sztuk. Czas wykonania: od przyjęcia zamówienia do wysyłki: 14 dni roboczych. Zapytania odnośnie oferty na suwaki prosimy wysyłać na adres redakcja@wentylacja.com.pl
Pozdrawiamy
wentylacja.com.pl
Jak jest zbudowany suwak wentylacyjny?
W jaki sposób używa się suwaka?
Dlaczego warto posługiwać się suwakiem wentylacyjnym?