Trudno przecenić ciepłe i suche ręczniki, którymi możemy otulić się po wyjściu z kąpieli. W Polsce dostępne są modele suszarek łazienkowych Nefertiti i Organza firmy Atlantic Groupe, które służą do "podgrzewania" ręczników.

Suszarki łazienkowe Atlantic Polska: stal nierdzewna i szkło
Gdy za oknem jesienna szarówka i spada temperatura każdy z nas z przyjemnością bierze ciepłą, relaksującą kąpiel. Przyjemność często kończy się w momencie, gdy trzeba wyjść z wanny, bowiem ciało przyzwyczajone do ciepła buntuje się. Sposobem na przezwyciężenie uczucia chłodu i gęsiej skórki są np. suszarka łazienkowa, czyli ciepły ręcznik lub ogrzewanie podłogowe w łazience (ciepłe kafelki).


W suszarce wodno-elektrycznej Nefertiti do konstrukcji grzałki posłużyła stal nierdzewna inox. Można ją podłączyć do centralnego ogrzewania. Jeśli ktoś chce postawić wyłącznie na stronę praktyczną, a nie dekoracyjną – może wyłożyć łazienkę białą glazurą lub gresem – wtedy stanie się praktycznie niewidoczna.

W Organzie materiałem, który wytwarza ciepło jest szkło. Wykorzystanie szkła w tym celu to wciąż technologiczna innowacja. Suszarka ta posiada w standardzie niezależny i cichy wentylator. Szkło daje łagodny i ciekawy design urządzenia.

Obydwa modele łączy to, że są cienkie, prawie nie odstają od ściany.

Komentarze

  • atlantic

    kojarze ta firme, sa z francji ... oprocz takich rzeczy jak grzejniki czy suszarki maja tez systemy solarne i cos tam jeszcze

    jak cos: atlantic-polska.pl