Koniec kłopotów z przemoczonym obuwiem.

Suszarka do butów 2BO marki INSTAL-PROJEKT
Okres od późnej jesieni do końca wiosny to czas nie sprzyjający osobom przemierzającym długie dystanse pieszo. Deszcz, śnieg czy wiosenne roztopy niszczą nasze obuwie, ponadto niedokładnie wysuszone buty są częstą przyczyną przeziębień. Z myślą o komforcie swoich klientów, INSTAL-PROJEKT proponuje funkcjonalną suszarkę do obuwia – urządzenie, dzięki któremu problemy z przemakaniem obuwia odejdą w zapomnienie.

Elektryczna suszarka do obuwia marki INSTAL-PROJEKT to unikalny produkt, zaprojektowany i stworzony specjalnie dla wymagającego odbiorcy. Urządzenie jest dostępne w 4 różnych modelach o różnych wymiarach i kolorach, tak aby zadowolić indywidualne gusta i potrzeby. Co więcej, niestandardowy kształt oraz modne kolory (azure, pink, white pepper, graphite) sprawiają, że suszarka nie stanowi jedynie użytecznego gadżetu, lecz może stać się oryginalnym upominkiem, np. dla fana sportów zimowych lub trekkingu. Przyda się też z pewnością rodzicom zatroskanym o zdrowie swoich dzieci w okresie zimy.

Zaletą produktu jest także atrakcyjna cena, dzięki czemu każdy bez wyjątku może sprawić ciepły prezent swoim przemoczonym stopom.

Razem z marką INSTAL-PROJEKT i jej nową propozycją wkrocz w erę bez mokrych butów.

Suszarka do butów 2BO INSTAL-PROJEKTSuszarka do butów 2BO INSTAL-PROJEKT