firma Stiebel Eltron oferuje zakup pompy ciepła WWK 300 z dotacją sięgającą 2000 zł brutto.

STIEBEL ELTRON: Pompa ciepła WWK 300 z dotacją od producenta

W dobie wzrastających cen za energię inwestorzy poszukują alternatywnych źródeł pozyskiwania ciepła. Instalacja pompy ciepła, wykorzystującej naturalne zasoby do produkcji ciepłej wody, sprawia, że nasz dom jest przyjazny dla środowiska, a także oszczędny. Co więcej, firma Stiebel Eltron oferuje zakup pompy ciepła WWK 300 z dotacją sięgającą aż 2 000 zł brutto. Oznacza to, że tanie, proste oraz efektywne energetycznie rozwiązanie jest jeszcze bardziej dostępne dla właścicieli domów jednorodzinnych, jak również inwestorów budownictwa wielorodzinnego.

Pompę ciepła WWK 300 charakteryzuje nie tylko atrakcyjna cena, ale przede wszystkim alternatywa dla kolektorów słonecznych. Wydajne i szybkie przygotowanie c.w.u. powoduje, że jest to rozwiązanie, przynoszące inwestorom realny zysk. Wystarczy choćby powiedzieć, że tego typu urządzanie nie wymaga wspomagania energetycznego przez ¾ roku. Dodatkowo bardzo prosta instalacja pompy Stiebel Eltron i zabudowa nie wymagają prac ziemnych. Co więcej, model Stiebel Eltron WWK 300 może być stosowany przez posiadaczy zarówno starszych, jak i nowoczesnych kotłów opalanych gazem, olejem oraz kotłów na pelety, czy też inne paliwa stałe. Dodatkowo, Stiebel Eltron udziela dotacji na zakup pompy WWK 300 lub WWK 300 SOL – aż 2 000 zł brutto. Akcja ta zakończy się wraz z wyczerpaniem zapasów. Oznacza to, że szybka decyzja o zakupie pompy Stiebel Eltron wraz z dotacją pozwoli na montaż komfortowego i ekonomicznego systemu grzewczego.

Pompa WWK 300 Stiebel Eltron ogrzeje powietrzem aż 300 litrów wody!

Kompaktowa pompa ciepła WWK 300 lub WWK 300 SOL stanowi interesującą alternatywę w kwestii wyboru niedrogiego, lecz efektywnego rozwiązania do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Urządzenie posiada wbudowany agregat sprężarkowy powietrze – woda i pobiera ciepło z otoczenia lub z powietrza wentylacyjnego o temperaturze od + 6 st. C do + 35 st. C. Zbiornik o pojemności 300 l zintegrowany z pompą pozwala na uzyskanie wody o temperaturze + 52 st. C, a maksymalnie podgrzewa wodę nawet do + 65 st. C. Jest to możliwe dzięki wbudowanej grzałce elektrycznej o mocy 1,5 kW. Warto podkreślić, że modele pomp ciepła Stiebel Eltron WWK 300 oraz WWK 300 SOL posiadają wysoki współczynnik efektywności sięgający poziomu 3,63. Dodatkowe wyposażenie zbiornika WWK 300 SOL w wężownicę umożliwia hydrauliczne podłączenie kolektora słonecznego lub innego źródła ciepła np. kotła. Co więcej, zastosowanie systemu Stiebel Eltron pozwala, oprócz produkcji c.w.u., uzyskanie wartości dodanych np. wspomaganie wentylacji pomieszczeń, uzyskanie efektu chłodzenia czy osuszania wilgotnych pomieszczeń. Wyliczając zalety rozwiązania firmy Stiebel Eltron nie sposób pominąć prostej instalacji systemu oraz uruchomienia pompy jedynie poprzez podłączenie do gniazdka elektrycznego oraz instalacji wodnej. Co więcej, kompaktowa obudowa z sygnalizacją świetlną i programatorem włączenia grzałki czuwają na poprawną pracą urządzenia. O bezpieczne użytkowanie dba z kolei wbudowany ogranicznik temperatury bezpieczeństwa oraz anoda ochronna. Standardowe wymiary oraz waga pompy Stiebel Eltron umożliwiają jej montaż nawet w niewielkiej piwnicy czy kotłowni.

Wybór urządzenia przygotowującego ciepłą wodę użytkową nie jest prostym zadaniem. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań przeznaczonych do różnego rodzaju budynków. Pompy ciepła Stiebel Eltron oznaczone modelem WWK 300 można montować zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak również wielorodzinnych. Ich konstrukcja pozwala przygotować nawet 300 litrów wody o temperaturze do + 65 st. C. System ten można podłączyć do instalacji solarnej czy też kotłów opalanych gazem, olejem lub na inne paliwa stałe. Dodatkowo kupując pompę Stiebel Eltron właśnie teraz można zaoszczędzić aż 2 000 zł brutto i cieszyć się oszczędnym oraz komfortowym systemem grzewczym.


Aktualne ceny katalogowe pomp ciepła Stiebel Eltron (przed upustem cenowym):

Pompa ciepła WWK 300 Stiebel Eltron, cena brutto 9 170 zł
Pompa ciepła WWK 300 SOL Stiebel Eltron, cena brutto 10 347 zł


Źródło: Stiebel Eltron-Polska Sp. z o.o.