Nowy sterownik The Trane Tracer™ UC600 uzyskał certyfikację BACnet ® (BTL) BACnet Advanced Application Controller (B-AAC). Najnowszy sterownik z rodziny Trane posiada przyjazny i unikalny ekran dotykowy. Umożliwia dzięki temu swojemu użytkownikowi większą wydajność pracy oraz produktywność.

Sterownik EMEIA UC600 z nowym kolorywm ekranem dotykowym!
Trane, wiodący globalny dostawca systemów i rozwiązań komfortu do pomieszczeń, oraz marka Ingersoll Rand, stworzył kolorowy ekran dotykowy w odpowiedzi na prośby klientów o bardziej wizualnie intuicyjne rozwiązanie.

UC600Trane Tracer UC600 wyposażony został w 19 punktów wejścia/wyjścia (I/O) z opcją rozszerzenia do 120 punktów I/O. Urządzenie oferuje także możliwość nadpisania punktów z opcją limitu czasowego, graficznie oznakowane kategorie alarmowe, możliwość planowania i rejestrowania danych, dostęp do niestandardowych grafik i konfigurowalnych raportów.

Dodatkowo, Trane Tracer TD7 jest teraz dostępny jako opcja dla Tracer UC600. Kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 7 cali (17,8cm) został zaprojektowany do użytku tak wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz.

Tracer TD7 może być wykorzystany do przeglądania danych, w tym grafik, oraz wykonywania dodatkowych zmian operacyjnych w jednym z 24 obsługiwanych języków. Użytkownicy mogą stworzyć własne wzory raportów, a także tworzyć i oglądać wykresy trendów dla zarejestrowanych danych korzystając jedynie z interfejsu operacyjnego TD7 - Operator Display Interface. Alarmy, dla łatwej identyfikacji stopnia zagrożenia, są oznaczone ikonami oraz kolorami.

Kolorowy ekran dotykowy Tracer TD7 sprawia, że teraz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej użytkownicy mogą uzyskać niezawodną kontrolę oferowaną przez Tracer UC600,” powiedział Hugues Depré, controls project development leader w Trane na Europę, Bliski Wschód, Indie i Afrykę. „Użytkownicy mogą teraz natychmiast sprawdzić stan danej jednostki i szybko zoptymalizować swoje systemy HVAC za pomocą kilku prostych kliknięć.

Kolorowy wyświetlacz UC600

Wykorzystanie Tracer UC600 w połączeniu z TD7 można łatwo rozszerzyć wraz z rozwojem firmy. Rozwiązanie to sprosta wymaganiom central wentylacyjnych, centralnych maszynowni ogrzewania i chłodu, wież chłodniczych i innych wymagających aplikacji.

Sterowniki Trane mogą być zamontowane w fabryce lub w terenie w nowych i istniejących rozwiązaniach Trane, w systemach innych firm oraz na komponentach pomocniczych.

Źródło: ''