Każdy z nas ceni sobie wygodę. Wybieramy urządzenia łatwe w obsłudze, w pełni zautomatyzowane, które w znacznym stopniu ułatwią nam życie. Do takich produktów z pewnością możemy zaliczyć sterownik do central wentylacyjnych firmy Dospel.

Powietrze i zawarta w nim odpowiednia ilość tlenu stanowi podstawę do naszego właściwego funkcjonowania. Ma ono wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie, a co za tym idzie - chęć do pracy czy nauki. Dlatego też tak ważny jest jego prawidłowy obieg w pomieszczeniach zamkniętych. Centrale wentylacyjne firmy Dospel zapewnią właściwy przepływ powietrza w naszych domach czy firmach tak, by czuć się maksymalnie komfortowo. Natomiast dołączony do zestawu sterownik sprawi, że obsługa rekuperatora stanie się niezwykle łatwa.

Zaprogramuj i zapomnij

Sterownik do central wentylacyjnych firmy Dospel to rewolucyjny produkt, który podnosi wygodę ich użytkowania. Urządzenie to służy do kontroli pracy systemów wentylacji nawiewowo - wywiewnej domów jednorodzinnych i małych firm. Zamontowany w dogodnym dla użytkownika miejscu, pozwala na szybką oraz łatwą obsługę nawiewu. Sterownik niemal wszystkie funkcje realizuje automatycznie, dzięki czemu konieczność ingerencji w ustawienia została zminimalizowana. Ustawianie letniego By-Passu, który zapobiega ponownemu przepływowi ciepła, rozmrażanie wymiennika ciepła czy GWC odbywa się w oparciu o kontrole temperatur, nadzorowanych przez program urządzenia. Funkcja trybu tygodniowego pozwala aż na 5 różnych nastaw dla każdego dnia. Sterownik programujemy i na kilka dni zapominamy o jego istnieniu.

Wygoda przede wszystkim

Korzystając ze sterownika centrali wentylacyjnych firmy Dospel możemy ustawić niemal każdą funkcję rekuperatora. Urządzenie to stanowi idealną propozycję dla osób ceniących sobie wygodę. Nowoczesne oprogramowanie pozwala użytkownikowi na dowolne konfigurowanie indywidualnych ustawień w zależności od potrzeb. Za pomocą sterownika jesteśmy w stanie dostosować parametry nawiewu do poszczególnych pomieszczeń tak, by zoptymalizować przepływ powietrza. Ponadto urządzenie to cyfrowo mierzy temperaturę powietrza oraz kontroluje stan filtrów w centrali wentylacyjnej.

Czytelny interfejs oraz podświetlany ekran dotykowy jest dobrze widoczny nawet tam, gdzie panuje półmrok lub jest całkowicie ciemno. To udogodnienie pozwala na zamontowanie sterownika praktycznie w każdym miejscu naszego domu czy biura.

Sterownik centrali kompatybilny jest z rekuperatorami Daytona 250 i Daytona 350 firmy Dospel.

Dystrybutor: Dospel Sp. z o. o. , ul. Główna 186, 42-280 Częstochowa

Więcej na www.dospel.com

Firma Dospel, istniejąca na rynku od 1974 roku, jest największym polskim producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, central wentylacyjnych systemów, kratek, instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzatorów. Wszystkie produkty spółki posiadają certyfikat ISO 9001:2000 potwierdzający wysoką jakość produktów. Dospel ma szeroko rozwiniętą sieć dystrybucji. Produkty z logo Dospel są eksportowane do ponad 40 krajów świata.