Data rozpoczęcia
2010-10-19
Data zakończenia
2010-10-21
Miejsce
Sosnowiec

SteelMET
Międzynarodowe Targi Metali i Stali STEELMET

Targi STEELMET to miejsce, w którym zaprezentowane są najnowsze zdobycze technologiczne w zakresie przetwórstwa metali. Ta część gospodarki ma wyjątkowe znaczenie. Rozwój budownictwa, drogownictwa, perspektywy związane z przygotowaniami do EURO 2012 już teraz powodują gwałtowny rozwój całej branży przetwórstwa metali, dając polskim firmom niepowtarzalną szansę.
Celem tej imprezy jest przedstawienie uświadomienie, jak powszechne jest zastosowanie stali i metali w naszym codziennym życiu.

Targi STEELMET skierowane są przedstawicieli wszystkich sektorów przemysłu, gdzie metale i stal są podstawowymi surowcami do produkcji. STEELMET to miejsce zarówno dla Wystawców, którzy mogą nawiązać nowe, międzybranżowe kontakty, ale i dla Gości, którzy poszukują kompleksowej obsługi w zakresie wytworzenia, dostawy, przetwórstwa czy montażu elementów metalowych.

Zapraszamy do Centrum Targowo-Wystawienniczyego Expo Silesia, wyposażonego w nowoczesne pawilony i obszerne tereny zewnętrzne, doskonale zlokalizowanego w pobliżu autostrady i dróg ekspresowych między dwoma lotniskami w Pyrzowicach i Balicach.

Więcej na www.exposilesia.pl

Źródło: ''