Dostępna jest już nowa wersja katalogu produktów akustycznych STAVOKLIMA. Nowy katalog dostępny w wygodnej wersji uzupełniony został o wiele nowości, które wzbogaciły ofertę.Zachęcamy do korzystania z nowego katalogu produktów akustycznych STAVOKLIMA. Jesteśmy pewni, że dzięki niemu wspólnie uda się zrealizować atrakcyjne i zaawansowane technicznie inwestycje.

Nowy katalog charakteryzuje się kilkoma cechami, wśród nich:

 • szeroka oferta
  W jednym katalogu dostępna jest bardzo szeroka oferta produktów tłumiących STAVOKLIMA służących do rozwiązania problemu tłumienia hałasu w obiektach budowlanych: czerpnie/wyrzutnie PHZE, aerodynamiczne kulisy tłumiące JTH, kulisy tłumiące GDE, przegrody tłumiące, kontenery technologiczne.
 • wygoda
  Zupełnie nowa wersja katalogu znacznie ułatwi Państwu pracę. Prosty i przejrzysty podział oraz czytelny układ. Ponad 25 stron merytorycznej treści. Teraz w łatwy i szybki sposób znajdą Państwo niezbędne dane, potrzebne przy dobrze produktów tłumiących.
 • bogata treść
  Dostępnych jest wiele szczegółowych danych i rysunków technicznych wspierających poprawny dobór. Całość dopełnia prosta i przejrzysta forma prezentacji zaawansowanych rozwiązań w zakresie funkcjonowania produktów tłumiących w układach wentylacyjnych.
 • dobór
  Wszystkie produkty tłumiące marki STAVOKLIMA można dobrać w łatwy sposób w programie doboru AKUAIR. Efektem pracy jest wygenerowana karta z wszystkimi danymi technicznymi proponowanych produktów tłumiących.

 

Kontakt
Robert Rabiński
Kierownik Produktu STAVOKLIMA
tel. +48 502 614 493+48 502 614 493 

+48 505  robert.rabinski@ventia.pl