System LSC został nagrodzony statuetką TopBuilder 2010 przyznawaną za najlepsze, innowacyjne produkty roku dla budownictwa.

Statuetka TopBuilder dla systemu LSC firmy D+H
TOPbuilder 2010Statuetkę odebrał Mirosław Mazur, Dyrektor Handlowy i Prokurent firmy D+H Polska. Uroczysta Gala wręczenia statuetek odbyła się 19 stycznia na Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA 2010 w Poznaniu. Galę poprzedziło Forum Nowoczesnych Technologii, podczas którego zaprezentowane zostały wszystkie nagrodzone produkty.

>>Więcej o systemie LSC - LIFT SMOKE CONTROL

TopBuilder 2010
„Builder" od lat promuje markowe produkty. W tym roku Rada Programowa oraz Redakcja Miesięcznika postanowiły po raz kolejny wyłonić i uhonorować liderów innowacyjności. Uroczystość wręczenia Statuetek Top Builder 2010 odbyła się w pawilonie 11, popularnie nazywanym „Iglicą". Ideą przyznawanych po raz drugi wyróżnień było wyłonienie najlepszych, innowacyjnych rozwiązań materiałowych, technologicznych i konstrukcyjnych takich, które bez wahania można polecić. Organizatorzy za cel postawili sobie wygenerowanie sygnału - do projektantów, inżynierów i kierowników budów - o rozwiązaniach, które mają najwyższą jakość, tym samym decydują o jakości i bezpieczeństwie obiektów. Spośród licznej (ok. 150) grupy zgłoszeń, co świadczy o tym, że w Polsce nie brakuje innowacyjnych produktów, wybrano 31 rozwiązań.


Źródło: D+H Polska Sp. z o.o.