Tym razem firma Stanley wprowadziła na nasz rynek innowacyjne trzy modele dalmierzy. Są one gwarancją precyzyjności i niezawodności. Każdy z nich ma zaspokoić tak różne potrzeby fachowców.

Stanley prezentuje nowe dalmierze - gwarancja jakości i niezawodności
Podstawą przy budowie domu lub innego miejsca jest określenie dokładnej odległości. Ta czynność to fundament dobrze postawionego budynku. Jednak często zdarza się, że ręczne pomiary odbiegają nieco od faktycznego stanu i odległości projektu.

By uniknąć podobnych kłopotów warto zaopatrzyć się w sprzęt wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie precyzyjnego pomiaru. Takim urządzeniem jest dalmierz laserowy, który określa odległość pomiędzy nieprzezroczystymi obiektami.

Firma Stanley wprowadziła na rynek trzy precyzyjne dalmierze laserowe z seri TLM. Wyposażone są one w szereg funkcji ułatwiających pracę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Automatycznie dokonują obliczeń powierzchni, objętości oraz złożonych pomiarów wysokości. W nowej ofercie marki Stanley znajdziemy podstawowy model dalmierza dla majsterkowicza (TLM99) oraz dwa zaawansowane modele dla fachowców (TLM165 & TLM330)


Dalmierz laserowy TLM99 (30m)
Specjalnie zaprojektowany do szybkiej i łatwej obsługi dalmierz TLM99 marki Stanley oblicza objętości, odległości i powierzchnie przy pomocy tylko jednego przycisku. Jest on idealny do podstawowych pomiarów wykorzystywanych przy pracach malarskich i wykończeniowych.


Dalmierz laserowy TLM165 (50m)
Model TLM165 posiada zasięg 50m oraz kilka przydatnych funkcji np. składaną przystawkę do pomiarów z narożników czy krawędzi, sygnalizację dźwiękową klawiatury, funkcję pamięci pięciu ostatnich pomiarów czy kalkulator z funkcją dodawania i odejmowania. Cechy nowego dalmierza marki Stanley czynią go urządzeniem idealnym do montażu stolarki i do prac przy większych projektach budowlanych.


Dalmierz laserowy TLM330 (100m)
Z gamy trzech nowych dalmierzy model TLM330 należy do najbardziej zaawansowanych. Posiada zasięg do 100m z dokładnością pomiaru do ± 1mm, stoper, cyfrowy pomiar nachylenia, funkcję pomiaru ciągłego i pośredniego oraz mocowanie do statywu i czujnika nachylenia. Ważnym atutem urządzenia jest jego trój liniowy podświetlany ekran LCD oraz obudowa odporna na wszelkie zabrudzenia. Model TLM330 dzięki swoim funkcjom ułatwia pracę nawet przy najbardziej skomplikowanych pomiarach.


Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.