Srebrny Laur Jakości dla firmy BARBOR za wdrażanie nowoczesnych metod Zarządzania przez Jakość.

Srebrny Laur Jakości 2011 dla firmy BARBOR
Zakład Produkcyjny BARBOR Sp. z o.o., producent elementów do wentylacji i klimatyzacji, został laureatem Godła "Złoty Kask" za krzyżowe wymienniki ciepła. Laureatów XV edycji Konkursu o POMORSKĄ NAGRODĘ JAKOŚCI wyłoniono w dniu 18 listopada 2011 r.

Srebrny Laur Jakości 2011 dla firmy BARBOR
Konkurs jest organizowany przez Pomorską Radę Federacji SNT NOT w Gdańsku wraz z Polskim Rejestrem Statków i Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza.

Podczas wręczania nagród, prezes firmy Barbor Boryslav Georgiev, został dodatkowo uhonorowany przez Panią Wójt Gminy Pszczółki Hanne Brejwo za propagowanie i wspieranie lokalnych przedsiębiorstw.

BARBOR Sp. z o.o. jest firmą działającą na polskim rynku, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów w całej Europie. Nowy zakład produkcyjny o powierzchni 6000 m2 na obszarze 8 ha daje podstawy do ciągłego rozwoju firmy. Dobrze wyposażony park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, pozwoliły firmie zyskać przychylność wielu stałych odbiorców, zarówno wielkich przedsiębiorstw jak i małych firm serwisowych. BARBOR jest producentem elementów do wentylacji i klimatyzacji budynków, takich jak: wymienniki krzyżowe, wymienniki obrotowe, filtry i przepustnice. Oferta Spółki skierowana jest do hurtowni instalacyjnych i przedsiębiorstw działających w branży wentylacji i klimatyzacji stosowanych w domach jednorodzinnych.