Od dnia 02.10.2006 r. sprzedaż wyrobów DARCO będzie odbywać się wyłącznie w oddziale firmy w Dębicy przy ul. Metalowców 43.


Frma DARCO z Dębicy poinformowała nas o przeniesieniu miejsca sprzedaży swoich produktów. Od dnia 02.10.2006 r. sprzedaż wyrobów DARCO będzie odbywać się wyłącznie w oddziale firmy w Dębicy przy ul. Metalowców 43. Sprzedaż w oddziale DARCO w Pustkowie Osiedlu zostaje z dniem 2 października zawieszona.


W roku 2006 firma DARCO Sp. z o.o. wprowadziła wiele nowości i zmian w swojej ofercie. W sierpiu 2006 otrzymując pozytywny audyt Zakładowej Kontroli Produkcji firma Darco rozpoczęła znakowanie swoich wyrobów kominowych znakiem CE.
Jednym z najnowszych produktów z zakresu techniki kominowej jest nasada ROTOWENT DRAGON.
Samonastawna nasada kominowa ROTOWENT DRAGON jest urządzeniem dynamicznie wykorzystującym siłę wiatru do wspomagania ciągu kominowego. Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru, wylot kołpaka nasady ustawia się po przeciwnej stronie do kierunku wiejącego wiatru. Montuje się go na wylotach kominowych o dzianiu grawitacyjnym: wentylacyjnych, spalinowych i dymowych. Polecany na przewody odprowadzające spaliny z kominków i pieców na paliwa stałe. Maksymalna temperatura pracy: 500°C. Układ obrotowy: łożyska toczne. >> wiecej o Rotowent Dragon