Niniejsze sprawozdanie obejmuje globalny komercyjny rynek urządzeń chłodniczych wraz z ich wydajnością w regionach takich jak Ameryka Północna, Europa, Azji i reszta świata (RŚ). Raport zawiera szczegółową analizę dla każdego regionu wraz z szacunkami rynku i prognozy z 2011 do 2018 w zakresie przychodów.

Badania iMarkets ( http://www.researchandmarkets.com/research/bsc247/commercial ) ogłosił dodanie "Rynek komercyjnych urządzeń chłodniczych: Global Industry - wielkość, udział w rynku, trendy, analiza i prognoza 2012 - 2018", raport ich oferty.

Raport również kategoryzuje globalny komercyjny rynek urządzeń chłodniczych w zależności od rodzaju produktu i aplikacji oraz zapewnia szacunki rynkowe i prognozy rynku komercyjnego sprzętu chłodniczego od 2012 do 2018 roku pod względem przychodów oraz czynników wpływających na jej rozwój.

Ze względu na zmieniające się trendy konsumpcji żywności i ogrodnictwa, zwiększony eksport owoców morza na całym świecie, popyt handlowy sprzętu chłodniczego wzrasta. Raport ten zawiera szczegółowy przegląd bieżących trendów w handlu urządzeń chłodniczych na całym świecie. Sprawozdanie zawiera również dogłębną analizę stosowanych technologii oraz przyszłej perspektywy handlowego rynku urządzeń chłodniczych aż do 2018 roku.

Użyli oni badań wtórnych do czerpania rynku dla każdego segmentu raportu badawczego i dalej potwierdziły analizę z C szczebla kadry kierowniczej dużych przedsiębiorstw działających na rynku handlowym sprzętu chłodniczego za pomocą podstawowych badań. Raport ten przewiduje również profile firmowe głównych graczy na rynku komercyjnym urządzeń chłodniczych. Profil firmy zapewnia firmie przegląd finansowy, strategie przyjęte przez firmy i ich ostatnie zmiany, które mogą pomóc w ocenie konkurencji na rynku.

Kluczowe Tematyka:

ROZDZIAŁ 1 WSTĘP

ROZDZIAŁ 2 PODSUMOWANIE I PRZEGLĄD RYNKU

ROZDZIAŁ 3 COMMERCIAL REFRIGERATION EQUIPMENTS ANALIZA RYNKU

ROZDZIAŁ 4 KOMERCYJNY RYNEK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH ZALEŻNY OD GEOGRAFII

ROZDZIAŁ 5 GLOBALNY KOMERCYJNY RYNEK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH, PRODUKTY k

ROZDZIAŁ 6 GLOBALNY KOMERCYJNY RYNEK URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH,ZASTOSOWANIE

ROZDZIAŁ 7 KEY - ANALIZA ZAWODNICY

ROZDZIAŁ 8 Wnioski i rekomendacje

Przedsiębiorstw wymienionych

- DAIKIN

- CARRIER

- DOVER CORPORATION

- IILLINOIS TOOL WORKS INC

- HUSSMANN

- INGERSOLL RAND PLC

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź http://www.researchandmarkets.com/research/bsc247/commercial

Kontakt:
Badania i zakłady
Laura Wood, Senior Manager
press@researchandmarkets.com
US Fax: 646-607-1907
Fax (poza USA): +353-1-481-1716
Branża: Przemysł i produkcja