Przekonaj się ile będzie kosztować Cię kominek elektryczny!

Sprawdź najnowszą promocję firmy MARAX na kominki elektryczne
Kominek elektryczny Ritz kominek elektryczny Cavalese

Niewiele może się równać z atmosferą tworzoną przez płomienie ogniska. Dają one wspaniałe uczucie przytulności i komfortu, dodatkowo podkreślane przez szczególny blask rozchodzący się po całym pomieszczeniu. Jednakże tradycyjne kominki bywają kłopotliwe w użytkowaniu - trzeba usuwać popiół, magazynować opał i czyścić komin. Podobnie w przypadku instalowania kominka gazowego, należy pamiętać o ograniczeniach narzucanych przez przewód kominowy oraz łącze gazowe. Stąd też tak wiele osób docenia korzyści płynące z używania kominków elektrycznych Optiflame®.

Wszystkie kominki Optiflame® pracują bardzo efektywnie, ponieważ całe wytwarzane ciepło oddawane jest do pomieszczenia. "Płomienie" można uruchomić niezależnie od funkcji ogrzewania, dzięki czemu przytulny efekt ognia uzyskuje się bez niepotrzebnego dogrzewania pomieszczenia - jest to idealne rozwiązanie na długie, ciepłe wieczory. Pobór energii jest tak niski, jak w przypadku zwykłej żarówki.

Żaden inny producent nie oferuje takiego wyboru kominków elektrycznych. W zależności od upodobań Klienta oferowana jest gama kominków, która odpowiada każdemu wnętrzu i stylowi - od nowoczesnego po klasyczny. Harmonijne zintegrowanie wyglądu kominka z wystrojem pomieszczenia możliwe jest dzięki odpowiedniemu dobraniu spośród modeli naściennych, do zabudowy i wolnostojących, prezentowanych w niniejszym katalogu. Wszystkie kominki wyposażone są we wtyczkę, dzięki czemu można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie zainstalowane jest gniazdko elektryczne


kominek elektryczny Mozart kominek elektryczny Verona


Więcej na stronie firmy MARAX!