W dniach 10-12 czerwca 2010 roku we Wdzydzach Kiszewskich odbyło się kolejne spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla Polecanych Instalatorów Purmo.

Spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla Polecanych Instalatorów Purmo
W trakcie szkolenia instalatorzy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami (m.in. grzejnikami Purmo Delta i nowymi systemami sterowania ogrzewaniem podłogowym) oraz dowiedzieć się o najnowszych promocjach Purmo. Pod koniec sesji niektórzy mogli osobiście przetestować dużą elastyczność nowej rury Profitherm AL.

Po południu Polecani Instalatorzy rywalizowali o puchary w pikniku sportowym Purmo. Uczestnicy musieli zmierzyć się z kilkunastoma konkurencjami o zróżnicowanym stopniu trudności – od rzutu moherowym beretem po ekstremalne przejście wysoko zawieszonym mostem linowym. Dodatkowo w gorącej atmosferze (na krótko ochłodzonej gwałtowną nawałnicą z gradem) rozegrano emocjonujący turniej siatkówki.

Wieczorem na kolacji zwycięzcy konkursu indywidualnego i turnieju siatkówki odebrali ciężko wywalczone nagrody i wszyscy uczestnicy spotkania przy muzyce zespołu szantowego do późnych godzin piątkowego wieczoru poznawali różne smaki piwa z całego świata.

Źródło: ''