W dniach 11-12 kwietnia miało miejsce spotkanie konferencyjno - szkoleniowe zorganizowane przez firmę IGLOTECH, pod barwami działu IGLOTECH AIR, prowadzącego dystrybucję urządzeń dla branży chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

Podczas konferencji zaprezentowane zostały nowości w ofercie klimatyzatorów Fuji Electric. Prezentacje poprowadził Jarosław Józefowicz. Kolejną godzinę zagospodarował Adam Musielak, prezentujący nowe produkty firmy O.ERRE. Gwoździem programu były jednak agregaty skraplające, których produkcję rozpoczęło właśnie Przedsiębiorstwo IGLOTECH. Prototypowym modelem można było przyjrzeć się z bliska, a szczegóły na temat konstrukcji i zastosowania poszczególnych modeli zostały omówione przez Roberta Wichrowkiego.
W związku z tym, że agregaty budowane są w oparciu o sprężarki firm Copeland i Danfoss Maneurop, swoje prezentacje przeprowadzili także przedstawiciele tych dwóch firm.
Pierwszy dzień zakończył się biesiadą przy pieczonym dziku i grzanym piwie. Uświetniło ją bractwo rycerskie, które w mistrzowskim stylu, chociaż średniowiecznym, poderwało biesiadników do wspólnej zabawy. Były tańce, pokazy walk rycerskich i fachowy wykład na temat epoki Średniowiecza.
Drugi dzień poświĘcony został zajęciom w mniejszych grupach. Celem tych spotkań było przedstawienie programów doboru produktów oferowanych przez firmę IGLOTECH.
Po pożegnalnym obiedzie uczestnicy spotkania, bogatsi o wiedzę, pełni wrażeń odjechali. Następne spotkanie za rok.

IGLOTECH


Komentarze