W dniach 13-15 kwietnia br. firma Klima-Therm zorganizowała doroczne Spotkanie Dystrybutorów Fujitsu General, które odbyło się w Mragowie. Była to już IX edycja, w której uczestniczyło niemal 200 gości z całej Polski. Na spotkaniu obecne były także osoby reprezentujące koncern Fujitsu General Euro Gmbh – Kenji Shimizu oraz Akihide Sayama.

Wydarzenie miało miejsce w pięknej scenerii w samym sercu Mazur, w hotelu Mercure Mrongovia Resort & SPA.
Uroczystość z udziałem wszystkich zaproszonych osób rozpoczęła się w piątek po południu. Wieczór umilał gościom zespół Cocktail, który od samego początku wprowadził wszystkich w nastrój wyśmienitej zabawy. Dodatkową atrakcję stanowił pokaz i nauka tańca w rytmach Salsa, Cha-Cha oraz Kankan. Zabawa trwała do białego rana…
Następnego dnia dla wszystkich uczestników Spotkania Toyota Motor Poland wspólnie z Anro Trade – Toyota Chwaszczyno przygotowała nie lada atrakcję - jazdy testowe najnowszymi modelami samochodów Toyota. Goście wyruszyli w teren samochodami: Auris, Avensis, Prius, Corolla, Hilux, Land Cruiser oraz RAV4.

Fot. 1. Jazdy testowe
Po południu odbyła się konferencja Fujitsu General pt. "Konwencja Sprzedaży 2007". Gości powitał Prezes firmy Klima-Therm - Daniel Jaśkiewicz dziękując wszystkim Partnerom za ubiegłoroczną współpracę, przedstawił misję firmy oraz strategię działania na kolejny rok, a wspólnie z Dyrektorem Sprzedaży Armandem Andruszkiewiczem oraz Kierownikiem sieci dealerskiej Przemysławem Kukowskim wyróżnili najlepsze firmy, wręczając im cenne nagrody.

Fot. 2. Goście Konferencji

Fot. 3. Daniel Jaśkiewicz - Prezes Klima-Therm

Fot. 4. Armand Andruszkiewicz - Dyrektor Sprzedaży Klima-Therm
Konferencja była okazją do zapoznania się z aktualną ofertą handlową Koncernu. Dystrybutorzy, jak i wszystkie osoby zgromadzone, mogli usłyszeć o nowościach Fujitsu oraz poznać plany rozwojowe firmy na najbliższy rok. Wśród prelegentów ze strony Klima-Therm wystąpili Armand Andruszkiewicz – Dyrektor ds. Sprzedaży, Marek Kupiec – Dyrektor ds. Technicznych, Maciej Specht – Dyrektor ds. Zakupów i logistyki inwestycji, Rafał Czyż – Inżynier Produktu, Adam Bartoszewicz – Kierownik Działu Osuszania oraz Cezary Jagiełło z Działu Obsługi Klienta. Ponadto to prestiżowe wydarzenie uświetniło uczestnictwo przedstawicieli koncernu Fujitsu Siemens oraz Toyota Motor Poland.

Fot. 5. Marek Kupiec – Dyrektor ds. Technicznych Klima-Therm

Fot. 6. Cezary Jagiełło - pracownik Działu Obsługi Klienta Klima-Therm

Fot. 7. Kenji Shimizu - Fujitsu General Gmbh
Wieczorną Galę poprowadziła Joanna Liszowska, która wspólnie ze swoim zespołem "Mizgalski Band" zachwycała muzyką zgromadzonych Gości. Ten wspaniały wieczór uświetnił także występ kabaretowy Rafała Kmity.

Fot. 8. Występ Joanny Liszowskiej

Fot. 9. Kabaret Rafała Kmity
Spotkanie zakończyło się w niedzielny poranek, kiedy to po śniadaniu wszyscy Goście powoli zaczęli opuszczać to urokliwe miejsce na Mazurach rozjeżdżając się do swoich miejscowości.
Tekst: Klima-Therm
Foto: Wojciech Jakubowski