KLIMA-THERM organizatorem Dorocznego Spotkania Dystrybutorów FUJITSU GENERAL.


W dniach 11-13 kwietnia br. w Hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą odbyło się Doroczne Spotkanie Dystrybutorów FUJITSU w Polsce - organizowane przez KLIMA-THERM – wyłącznego dystrybutora FUJITSU GENERAL w Polsce. Tegoroczne spotkanie było dziesiątym "Zjazdem Dealerów" w historii KLIMA-THERM. Ostatnie Spotkanie zgromadziło ponad 200 Gości z Polski, Japonii, Niemiec, Szwecji i Włoch.
Pierwszego wieczoru odbyła się kolacja połączona z zabawą, którą w roli konferansjera poprowadził znany aktor Andrzej Grabowski, zaś uświetnił spektakl Mariusza Kiljana: „20 Najśmieszniejszych Piosenek na Świecie”, czyli „Spotkanie u psychoterapeuty” w reżyserii Jerzego Satanowskiego. Dalszą część wieczoru poprowadził zespół Cocktail zabawiając Gości do białego rana swoim bogatym repertuarem.
W sobotę przed południem rozpoczęła się Konferencja z udziałem zaproszonych Partnerów z kraju i z zagranicy. Zgromadzonych Gości powitał Prezes firmy KLIMA-THERM - Daniel Jaśkiewicz. Dyrektor Handlowy - Andrzej Walendowicz zaprezentował nową strukturę handlową firmy, a także przedstawił plany koncernu na najbliższy rok.
W czasie panelu konferencyjnego uczestnicy mieli okazję zapoznania się z działalnością firmy promującą markę FUJITSU podczas udziału w różnorodnych i bogatych eventach, targach, seminariach, czy konferencjach - w prezentacji, którą wygłosiła Ewa Pilarska, Kierownik Marketingu i PR. Marek Kupiec, Dyrektor Techniczny przedstawił zagadnienia z zakresu produkcji i wysokiej jakości urządzeń marki Fujitsu. Podczas konferencji Goście mieli okazję zapoznać się z nową ofertą Split i VRF, a także z nowymi materiałami produktowymi drukowanymi, prezentację poprowadził Rafał Czyż, Inżynier Produktu. Informację na temat nowego, innowacyjnego na rynku produktu, stanowiącego istotną wartość dodaną przy współpracy z firmą KLIMA-THERM, w postaci ubezpieczenia gwarancji, wygłosił Maciej Specht - Dyrektor ds. Zakupów i Administracji. Ponadto, przedstawiona została gama produktów marki CLINT, poszerzających ofertę KLIMA-THERM o systemy wody lodowej - prezentację na ten temat przedstawił Aureliusz Bronk, Kierownik ds. Produktu.
W trakcie konferencji miała miejsce także bardzo ważna ceremonia wręczenia nagród wyróżnionym firmom. Prezes KLIMA-THERM wraz z przedstawicielem FUJITSU GENERAL EURO - Kenji Shimizu, Dyrektorem Handlowym - Andrzejem Walendowiczem i Zastępcą Dyrektora Handlowego – Przemysławem Kukowskim przekazali podziękowania zasłużonym Dystrybutorom i wręczyli nagrody.
Dodatkowo uczestnictwo firm FUJITSU SIEMENS COMPUTERS i ANRO TRADE przedstawiciela TOYOTA MOTOR POLAND uświetniło to jakże ważne wydarzenie. Po południu odbyła się "Szkoła bezpiecznej jazdy", jaką przygotowała TOYOTA MOTOR POLAND.
Wieczorna Gala KLIMA-THERM rozpoczęła się wyczekiwanym koncertem gwiazdy Justyny Steczkowskiej z zespołem. Artystka jak zwykle zachwyciła swoim znakomitym repertuarem i profesjonalizmem czego najlepszym dowodem był bis i owacje publiczności na stojąco. Dalszą część wieczoru koncertował zespół Cocktail porywając Gości do znakomitej zabawy, którą najbardziej wytrwali zakończyli o świcie.

Zespół KLIMA-THERM serdecznie dziękuje wszystkim Partnerom za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w budowanie i rozwój marki Fujitsu na polskim rynku.Fot. 1. Powitanie

Fot. 2. Daniel Jaśkiewicz i Kenji Shimizu


Fot. 3. Daniel Jaśkiewicz i Andrzej Walendowicz

Fot. 4. Daniel Jaśkiewicz i Przemysław Kukowski


Fot. 5. Konferencja

Fot. 6. Nagrodzeni


Fot. 7. Urządzenia Fujitsu

Fot. 8. Fujitsu Siemens


Fot. 9. Flota Klima-Therm

Fot. 10. Flota Klima-Therm


Fot. 11. Toyota

Fot. 12. Andrzej Grabowski


Fot. 13. Występ Justyny Steczkowskiej

Fot. 14. Występ Justyny Steczkowskiej
Fotografie wykonał: Wojciech Jakubowski