Od 27 maja do 26 czerwca w wybranych miastach Polski odbywają się spotkania pt. "Zmierz się z Ventusem", których celem jest przybliżenie działań firmy VTS oraz nowych rozwiązań technologicznych w centralach VENTUS.


Podczas spotkań przedstawiciele VTS w niecodzienny sposób prezentują centrale Ventus i najnowsze rozwiązania, jakie zostały w nich zastosowane. Goście na własne oczy mogą przekonać się, dlaczego centrale klimatyzacyjne i wentylacyjne VTS wyróżnia niezwykła wytrzymałość i stabilność termiczna. Spotkania mają niekonwencjonalną formę w postaci prezentacji łączących w sobie elementy artystyczne i techniczne.
Poza ciekawą częścią merytoryczną, popołudniowe pikniki bogate są w inne liczne atrakcje. Ważny punkt programu stanowi „Ventus Show”, czyli zmagania drużyn superbohaterów Ventus. Ponadto, na uczestników czekają pokazy z udziałem drużyny Ventusa i konkursy m.in. loteria fantowa, konkursy sprawdzające siłę i wytrzymałość.

Spotkania z naszymi klientami i przedstawicielami mediów dają nam możliwość wymiany poglądów i doświadczeń. Dzięki nim możemy bezpośrednio poznać opinię na temat naszej firmy i produktów, co jest dla nas nieocenioną wartością. Naszym celem jest dostarczanie produktów odpowiadających potrzebą naszych klientów. Spotkania, takie jak te, pomagają nam w osiągnięciu tego celu.
– powiedział prezes VTS Group Robert Zagórski.
Pikniki odbywają się w godzinach popołudniowych (początek godzina 15.00) w specjalnie zaaranżowanych miejscach, w centrach rekreacyjno-sportowych.
Harmonogram spotkań:
27.05 – Sopot
29.05 – Łódź
03.06 – Poznań
05.06 – Białystok
10.06 – Katowice
12.06 – Wrocław
17.06, 26.06 – Warszawa
19.06, 24.06 – Kraków
Foto: VTS

O firmie VTS
Założony w 1989 roku w Polsce, VTS jest wiodącym producentem w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, firma tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania dla dowolnych obiektów przemysłowych, placówek handlowych i hoteli, bez względu na ich szerokość geograficzną czy strefę klimatyczną. Obecny na czterech kontynentach, VTS zatrudnia pracowników w 54 oddziałach na terenie 19 państw na całym świecie.