W dniu 19 listopada br. odbyło się oficjalne otwarcie, połączone z obchodami 5-lecia istnienia firmy, nowej reprezentacyjnej dla całej grupy KLIMA-THERM siedziby FG NORDIC AB. Nowoczesny budynek o powierzchni 2500 m2 z pomieszczeniami biurowymi, Akademią oraz magazynem usytuowany jest w miejscowości Partille w Goeteborgu.
Ceremonia otwarcia odbyła się w gronie ponad 150 zaproszonych gości ze Szwecji, Polski, Japonii, Estonii, Finlandii, Norwegii i Czech.

„FG Nordic otrzymało nowe możliwości, które dają ogromną szansę na rywalizację nawet z najsilniejszą konkurencją na rynku. Będąc członkiem Grupy KLIMA-THERM, jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji ambitnych planów biznesowych”
– powiedziała Magdalena Rozmiarek, Dyrektor Generalny FG Nordic.
Kolor czerwony oraz słowa „pasja” i „energia” były symbolami imprezy, które wpłynęły na rozbudzenie iście szalonej zabawy przy dźwiękach rocka w wykonaniu zespołu After Beach. Tomas Enhager, jeden z czołowych szwedzkich coachów rozwoju osobistego, w swoim wystąpieniu udowadniał, iż aby w pełni korzystać z życia, należy rozbudzać w sobie pasję bez jakichkolwiek kompromisów.
Azjatycki ceremoniał Kagami Wari, który został odprawiony z niezwykłą starannością z pewnością zapewni spółce FG Nordic świetlaną przyszłość.
Więcej informacji na temat działalności Spółki FG Nordic znajduje się na stronie: www.fgnordic.se