MCE 2010 - hala 24 stoisko E17 - specjalne chłodnice powietrza PDF - chłodnictwo przemysłowe.

Specjalne chłodnice powietrza PDF na MCE 2010
Rosnący sukces i przychylne opinie dotyczące przemysłowych chłodnic powietrza rodziny Fast Freezers FF, CHS i LHS do komór chłodniczych oraz CDH o podwójnym wyrzucie powietrza, dodatkowo zachęciły firmę LU-VE do poszukiwań rozwiązań poświęconych chłodnictwu przemysłowemu, również w swoich najbardziej kompleksowych i odważnych zastosowaniach.

Model PDF, który zostanie zaprezentowany na stoisku Grupy LU-VE podczas targów Mostra Convegno Expocomfort 2010, jest wersją absolutnie wyjątkową: od wymiennika po wentylację, od obudowy po wiele innych szczegółów.
Model ten został opracowany z myślą o zaspokojeniu wymagań odnośnie specjalnych zastosowań i jest dostępny w wersji z tradycyjnym freonem, z glikolem, amoniakiem oraz CO2.

Ponowne zwrócenie uwagi na ten rodzaj typologii projektów i na takie zastosowanie, potwierdza raz jeszcze cel LU-VE, czyli pozycję elastycznego partnera wyspecjalizowanego także w rozwiązaniach "ad hoc", typowych dla instalacji przeznaczonych dla tradycyjnego chłodnictwa przemysłowego.


Źródło: LU-VE S.p.A.