Już za osiem miesięcy - w terminie 27-29 września 2011 r. w Karlsruhe (południowo-zachodnie Niemcy) - odbędzie się kolejna edycja Specjalistycznych Targów Przemysłowej Techniki Cieplnej i Chłodniczej WTT-EXPO.

Specjalistyczne Targi Przemysłowej Techniki Cieplnej i Chłodniczej WTT-EXPO
Targi WTT-Expo to jedyne targi w Europie poświęcone w szczególności wymiennikom ciepła i systemom przekazywania ciepła.
Zakres tematyczny tegorocznych targów WTT-EXPO został rozszerzony o dwa specjalne obszary tematyczne – węże przemysłowe (m.in. węże wysokociśnieniowe, węże do sprężonego powietrza, węże do pary wodnej, węże zwijane, itd.) oraz systemy ogrzewania hal przemysłowych (systemy ogrzewania bezpośredniego z wykorzystaniem gazu, oleju i prądu, systemy ogrzewania pośredniego z zastosowaniem kotłów grzewczych i prądu oraz komponenty).

W ubiegłorocznej edycji targów wzięło udział blisko 300 wystawców z 14 krajów, w tym z Polski (wzrost liczby wystawców o prawie 200% w porównaniu z poprzednią edycją w 2008 r.!), a targi odwiedziło ponad 4500 odwiedzających z następujących branż: przemysł petrochemiczny, energetyczny, chemiczny, papierniczy, farmaceutyczny, hutniczy oraz rafinerie i elektrownie.

Targom WTT-EXPO będzie towarzyszył program ramowy, którego głównym elementem jest Forum Energii poświęcone zagadnieniu wydajności energetycznej.

Więcej informacji uzyskają Państwo w Przedstawicielstwie Targów Karlsruhe w Polsce, tel: 22 620 71 98, 22 620 72 98, e-mail: karas@eurotargi.com, kuzminska@eurotargi.com oraz na oficjalnej stronie targów www.wtt-expo.com