Data rozpoczęcia
2011-05-27
Data zakończenia
2011-05-28
Miejsce
Kraków

SPA & WELLNESS
Światowe trendy w Spa & Wellness w Krakowie

5. Targi Wyposażenia i Usług
SPA & WELLNESS
27 – 28 maja 2011 (piątek, sobota)
ul. Centralna 41A w Krakowie
- Jedyna profesjonalna impreza w Polsce poświęcona tylko i wyłącznie branżom SPA i wellness
- Ponad 1500 profesjonalnych zwiedzających poszukujących nowych rozwiązań i produktów.


Profesjonalne Targi Wyposażenia, Usług i Obiektów Spa&Wellness w Krakowie to niecodzienne wydarzenie łączące wszystkie dziedziny związane z branżą Spa i Wellness.
Targi SPA & Wellness w Krakowie jako pierwsze, profesjonalne Targi, obejmujące branżę Spa i Wellness, podejmują krok w kierunku zintegrowania i zaspokojenia potrzeb zwiedzających i wystawców. Targi SPA & Wellness z jednej strony pozwolą wystawcom na prezentację najnowszych urządzeń i technologii oraz rozwiązań dla obszarów usługowych wellness i SPA, a z drugiej strony bogaty program seminaryjno-szkoleniowy pomoże zwiedzającym wzbogacić wiedzę na ten temat.
Targi składają się z czterech specjalistycznych platform tematycznych: EquipSpa (wanny, baseny, sauny, urządzenia do terapii wodnych, groty solne i inne), VitalSpa (fitness, cardiofitness, yoga, aquafitness, aromaterapia, itp.), BeautySpa (profesjonalny sprzęt i kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, zabiegi pielęgnacyjne, masaże), MedSpa (sprzęt i urządzenia do fizjoterapii i rehabilitacji, naturalne terapie i technologie z zakresu medical wellness).

Targi skierowane są do: inwestorów, dyrektorów, menedżerów hoteli, ośrodków SPA, farm piękności, gabinetów odnowy biologicznej, klinik zdrowia, gabinetów kosmetycznych, sanatoriów i uzdrowisk, terapeutów, architektów i designerów, przedstawicieli ośrodków szkoleniowych, a także instytucji finansowych.

Targi Spa & Wellness w Krakowie - siła rzetelnej informacji!
Targi Spa & Wellness to również bogaty program merytoryczny, który gwarantuje zdobycie rzetelnej informacji odpowiadającej blokom wystawienniczym. Program seminaryjno-szkoleniowy jest formą efektywnego, profesjonalnego dialogu wystawców - profesjonalistów z gośćmi targów - hotelarzami, inwestorami, dyrektorami ośrodków SPA i Wellness na temat najbardziej aktualnych trendów, kierunków rozwoju i problemów do rozwiązania w branży usługowej Spa & Wellness.

Szczegóły: www.targi.krakow.pl