Laureaci siódmej edycji programu Solidna Firma.


Do VII edycji Programu Solidna Firma zgłosiło się 191 firm, spośród których 111 otrzymało tytuł Solidnej Firmy 2008. Laureaci otrzymują certyfikat Solidna Firma 2008, dokumentujący rzetelność firmy. Ceryfikat ten wzmacnia wizerunek firmy i pomaga w prowadzeniu biznesu.
Wsród laureatów-przedsiebiorstw działających w naszej branży, którzy otrzymali Godło Solidna Firma 2008 są:


AIRTECH Paweł Wierzowiecki Poznań
Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków
ELMECH Jan Nikołajuk Białystok
PROTERM Bydgoszcz
Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. Poznań
Systherm Danuta Gazińska S.J. Poznań
VBW Engineering Sp. z o.o. Gdynia
Weryfikacja w programie Solida Firma odbywa się w trzech etapach, w których przede wszystkim badana jest terminowość regulowania wszelkich zobowiązań, poszanowanie ekologii, praw konsumenta oraz produkty najwyższej jakości.
Portal Solidnych: www.solidnafirma.pl

Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma istnieje od 2002 roku i ma na celu propagowanie zasad etyki w świecie biznesu t.j. rzetelności, uczciwości i terminowości rozliczeń. Firmy spełniające te kryteria, po pozytywnym zakończeniu trzyetapowej weryfikacji, otrzymują certyfikat Solidna Firma. Korzyści wynikające z udziału w Programie to także gratisowy pakiet reklamowy, promocja firmy w prasie ogólnopolskiej i lokalnej, telewizji oraz akcjach outdoorowych; możliwość udziału w szkoleniach, seminariach i spotkaniach, wsparcie budowy pozytywnego wizerunku firmy i dostęp do programów dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej.