Inżynierowie mogą teraz zaoszczędzić czas wybierając produkt HVAC, który najlepiej spełnia ich wymagania projektowe i eliminuje konieczność ciągłego wyboru aktualizacji oprogramowania. Przedstawiamy: Smart Select™ - narzędzie do doboru produktów Lennox.
Program jest narzędziem pracującym w czasie rzeczywistym (on-line), opartym na sieci Web, które zawiera najbardziej aktualne informacje o wszystkich produktach Lennox komercyjnych i do użytku w mieszkaniach i domach. Ponieważ jest łatwo dostępny w Internecie, Smart Select™:
• eliminuje konieczność instalowania oprogramowania i pobierania kolejnych aktualizacji
• umożliwia efektywną współpracę w ramach projektów inżynieryjnych z przedstawicielami Lennox
• aktualizowany na bieżąco przez Lennox, o nowe produkty i modernizacje.
Program dostępny jest dla inżynierów, wykonawców i innych zarejestrowanych użytkowników portalu DaveNet® Lennoxa. Narzędzie Smart Select™ ze swoim intuicyjnym interfejsem pozwala użytkownikowi na szybki i skuteczny wybór odpowiedniego systemu HVAC, najlepiej spełniającego potrzeby każdego projektu.
Doug Coulson, Dyrektor Handlowy Lennox w segmencie Commercial Business Systems, wyjaśnia: "Poprzez
Internet i wspieranie rozwoju infrastruktury, nadal będziemy współpracować z naszymi
partnerami biznesowymi w celu rozwoju wykorzystania technologii internetowych dla wsparcia i poprawy procesów biznesowych. Smart Select jest wynikiem takiej współpracy, zapewniając naszym partnerom solidny wybór produktu poprzez narzędzie projektowe HVAC zbudowane w Internecie."
Użytkownicy z DaveNet zainteresowani systemem Smart Select, jak również profesjonaliści z branży, którzy chcieliby otrzymać dostęp do systemu DaveNet lub uzyskać więcej informacji, powinni skontaktować się z lokalnym biurem sprzedaży Lennox.
Materiał: Lennox
Opracowanie: Redakcja