Na nowej stronie internetowej firmy aereco wentylacja sp. z o.o. można znaleźć wiele ciekawych informacji...Nową stronę aereco zbudowano na zasadach portalu. Na jego łamach można podyskutować o wentylacji higrosterowanej (FORUM duskusyjne) czy też poznać podstawowe definicje używane w branży (SŁOWNIK).
Ze stron www.aereco.com.pl POBRAĆ można wygaszacze i tapety oraz gazetkę "Higrowiadomości". Po wpisaniu swojego adresu e-mail przesłany zostanie NEWSLETTER o nowościach firmy.
Dla zainteresowanych umieszczono przykładowe schematy instalacji wentylacyjnej mechanicznej oraz grawitacyjnej.
Nowością na stronach jest KALKULATOR WENTYLACJI - po wprowadzeniu danych dotyczących mieszkania lub domu (ilości pomieszczeń, okien, wyposażenia technicznego) automatycznie dobierze elementy wentylacji podając w wyniku ilości elementów z rozbiciem na pomieszczenia oraz cenę całego zestawu.
Rozbudowano dział PRODUKTY - zawiera on obecnie opis wszystkich elementów higro, wentylatorów oraz mierników parametrów powietrza.
Odwiedzający stronę znajdą tu również kontakty do dystrybutorów aereco i producentów okien, sondę, listę realizacji i referencje firmy.
Zobacz www.aereco.com.pl