Jedna z największych firm na świecie - Sinochem - od tego sezonu jest obecna również na rynku polskim.

Sinochem zaprasza do współpracy!
Sinochem swojej ofercie posiada produkty przeznaczone dla branży klimatyzacyjnej, chłodniczej i motoryzacyjnej - np. czynnik chłodniczy R 134a.

Zbliża się najlepszy okres na zawieranie kontraktów na dostawy na przyszły sezon - tym bardziej zapraszamy do współpracy zainteresowane hurtownie!
Oferujemy przystępne ceny, najwyższą jakość oraz pełne wsparcie dla naszych dystrybutorów.

Kontakt:

Przemysław Matusiak
tel. +48 694 417 679
www.sinochem.com

Sinochem GroupSinochem Group, jedno z największych światowych przedsiębiorstw, notowane 20-krotnie w corocznym rankingu 500 firm o najwyższych przychodach na świecie "Fortune Global 500", publikowanym przez amerykański magazyn biznesowy Fortune. Firma zajmuje 203 miejsce w zestawieniu ogólnym roku 2010.
Założona w 1950 roku chińska państwowa korporacja chemiczna Sinochem Group obejmuje swoją działalnością pięć segmentów rynku, w tym rolnictwo, energetykę, chemię, nieruchomości i finanse. Jest to największa firma w Chinach dostarczająca nawozy, pestycydy i produkty nasienne dla rolnictwa. Jest czwartą co do wielkości chińską kompanią naftowa i czołowym dostawcą usług chemicznych. Działalność firmy obejmuje także komercyjny rynek nieruchomości w Chinach i pozabankowy rynek finansowy.
Sinochem posiada ponad 200 oddziałów i spółek zależnych zarówno w Chinach jak i za granicą, wśród których znajdują się trzy spółki notowane na giełdzie, a mianowicie Sinochem International (SSE, 600500), SinoFert (HKEX, 00297) oraz Franshion Properties (HKEX, 00817). Grupa zatrudnia ponad 40.000 pracowników.