Grzejnik Simple został wyróżniony w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2011", w kategorii "Grzejniki łazienkowe".

Simple - Wybór Roku 2011
Simple to wyjątkowy grzejnik o nowoczesnej i bardzo oryginalnej bryle, która stanowi odważną propozycję do łazienki lub kuchni. Jego sekret tkwi w pięknym detalu oraz w specjalnie zaprojektowanych, dedykowanych wieszakach, które pozwalają na zabawę formą i kolorystyką.
Simple to niepowtarzalny, kolorowy grzejnik, który umożliwia interakcję użytkownika z produktem, zapewniając dużą funkcjonalność i wiele radości z jego użytkowania.

"Łazienka - Wybór Roku" to konkurs realizowany corocznie przez miesięcznik Łazienka (wydawnictwo Publikator). Wyboru produktów dokonuje zaproszone przez redakcję jury, w skład którego wchodzą osoby związane z branżą wyposażenia łazienek, m.in. przedstawiciele wiodących salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą, architekci oraz projektanci.

Simple pojawi się w katalogu pokonkursowym "Łazienka - Wybór Roku 2011", który będzie dodawany do magazynu Łazienka 2/2011 wydanie kwiecień-maj, prezentowany na gali wręczenia nagród oraz na Międzynarodowych Targach we Frankfurcie.

Źródło: Terma Technologie Sp. z o.o.