Data rozpoczęcia
2010-02-26
Data zakończenia
2010-02-28
Miejsce
Sosnowiec

SILTERM-INSTAL - Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej


SILTERM-INSTAL
to specjalistyczny salon prezentujący pełną ofertę z zakresu techniki ciepłowniczej i grzewczej (ogrzewanie węglowe, gazowe, niekonwencjonalne) oraz techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. To doskonała propozycja dla firm z branży instalacyjnej, możliwość uzyskania fachowej pomocy i znakomite miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych.
Idea Salonu zrodziła się z bezpośrednich rozmów z przedstawicielami branży, obecnymi podczas ostatniej edycji targów budowlanych SIBEX, szukających profesjonalnej platformy do wymiany doświadczeń i możliwości szerszej prezentacji oferowanych produktów i technologii. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oragnizator pragnie zaprosić Państwa do współtworzenia specjalnej ekspozycji techniki grzewczej i instalacyjnej SILTERM-INSTAL, w ramach kolejnej edycji, największych na Śląsku targów budowlanych SIBEX.

Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in.
- technikę grzewczą i ciepłowniczą
- technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną
- technikę gazowniczą
- kominki
- materiały instalacyjne
- usługi i wykonawstwo
- prasę branżową.

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców, zarówno tych branżowych jak i indywidualnych.
Więcej na www.exposilesia.pl