Przygotowania do targów SHKG i efa (Lipskie Tereny Targowe 12.10 - 14.10.2012) wkroczyły w ostatni etap. Pierwsze to Branżowe Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków, natomiast zakres tematyczny drugich koncentruje się na Technikach dla Budynków, Elektrotechnice oraz Klimatyzacji i Automatyzacji.

Silna reprezentacja polskich przedsiębiorców na jesiennych targach w Lipsku
SHKGW naszym warszawskim przedstawicielstwie Targów Lipskich GmbH temat branżowych imprez SHKG i efa jest również gorącym zagadnieniem. Ciągle napływają do nas nowe zgłoszenia, w ubiegłym tygodniu swój udział w targach potwierdziły dwie firmy.

Pierwszą z nich, która zaprezentuje swoje produkty w Lipsku, będzie "WYTWÓRNIA ZBIORNIKÓW - Andrzej Powolny". W swoim asortymencie firma posiada: wymienniki ciepła, naczynia zbiorcze, zasobniki do wody ciepłej i zimnej, jak również specjalistyczne urządzenia do filtracji, odżelaziania, odmanganiania i zmiękczania wody. Targi SHKG będą idealną okazją do zaprezentowania swojego asortymentu międzynarodowej grupie odwiedzających z branży.

Oprócz firmy "WYTWÓRNIA ZBIORNIKÓW - Andrzej Powolny" na SHKG swoje towary i usługi zaprezentują: ADM Polska - lider innowacyjnego ogrzewania ściennego, Kratki.pl - producent osprzętu do kominków i prawidłowego ich działania oraz firma Kotar Sp.j. B. & S. Jaworscy, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju styropianów.

Natomiast na targach efa obecna będzie polska firma "Govena Lighting", w jej asortymencie znajdują się wysokiej jakości świetlówki: energooszczędne nieściemnialne oraz energooszczędne ściemniane metodą cyfrową, źródła światła LED, zasilacze przeznaczone do źródeł światła LED, transformatory elektroniczne do lamp halogenowych niskonapięciowych, elektroosprzęt.

Mimo, iż do otwarcia imprezy pozostało jeszcze ponad trzy miesiące to znamy już niemalże wszystkie punkty programu ramowego obu imprez (szczegółowo opisywaliśmy je w poprzednich publikacjach).

Wieczór wystawców w Rastkeller
Do tradycji Targów Lipskich należy Wieczór Wystawców jest to mniej formalne spotkanie, które daje szansę nie tylko na miłe spędzenie czasu, poznanie lokalnej kuchni, ale także na nawiązanie nowych kontaktów. Na Wieczór Wystawców, wbrew nazwie zapraszamy nie tylko wystawców, ale także odwiedzających, partnerów targów oraz ekspertów z branży. Podczas nadchodzącej edycji Targów SHKG i efa odbędzie się on w uroczej restauracji Ratskeller (Lotterstraße 1, 04109 Leipzig), 13.10.2011 o godzinie 19:00. Koszt udziału to 35 euro od osoby.

Serdecznie zapraszamy nie tylko do odwiedzenia targów, ale także do wzięcia udziału w Wieczorze Wystawców.

Więcej informacji:
Targi Lipskie Polska Sp.z o.o.
Al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa
tel: 22 653 65 52
fax: 22 653 65 51
e-mail: info@targilipskie.pl
www.targilipskie.pl
Źródło: Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.