Data rozpoczęcia
2009-10-20
Data zakończenia
2009-10-22

20-22.10.2009 Sosnowiec


SilesiaWELDING - Targi Eksploatacji Maszyn i Urządzeń Spawalniczych
20-22 października 2009
Expo Silesia, Sosnowiec
Wychodząc naprzeciw wymaganiom jakie stawia przed nami branża spawalnicza postanowiliśmy zorganizować pod patronatem Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych spotkanie branżowe poświecone tematyce eksploatacji maszyn i urządzeń wykorzystywanych w spawalnictwie.
Organizując SilesiaWELDING w samym sercu przemysłowego regionu Polski gwarantujemy Państwu przede wszystkim profesjonalnych odbiorców oraz najlepsze kontakty handlowe.
Celem targów SilesiaWELDING jest promocja krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw z branży spawalniczej. To także świetne forum wymiany doświadczeń, na którym autorzy nowoczesnych rozwiązań będą mieli znakomitą okazję do przedstawienia swoich osiągnięć.
Podczas targów zaprezentowane zostaną m.in. urządzenia i osprzęt do spawania i napawania, urządzenia do cięcia laserowego, maszyny do cięcia plazmowego i gazowego, urządzenia i osprzęt do zgrzewania oraz lutowania, roboty spawalnicze, urządzenia do natryskiwania, programy komputerowe wspomagające prace spawalnicze.
Wystawcy będą mieli okazję skorzystać z obiektu targowo - wystawienniczego. Zlokalizowane w Sosnowcu Centrum Expo Silesia spełnia europejskie normy w zakresie wystawiennictwa, jest doskonale skomunikowane i nowocześnie wyposażone. To atuty, które już zostały docenione przez uczestników targów spawalniczych w 2008 roku.
Jednocześnie z targami SilesiaWELDING odbędą się:
Międzynarodowe Targi Antykorozyjne SURFPROTECT
oraz
Międzynarodowe Targi Metali i Stali STEELMET
ZAPRASZAMY!
ORGANIZATORZY
www.exposilesia.pl